Tekst en beeld Valerie Fris
PARAMARIBO — Op het KKF-terrein, waar het Centraal Hoofdstembureau (CHS) tijdelijk is ondergebracht, kunnen politieke partijen dinsdag (vandaag) tot en met drie uur ‘s middags hun kandidatenlijst voor De Nationale Assemblee, districts- en ressortraad indienen. Tot nu toe hebben al vijf partijen dat gedaan.ADVERTISEMENT
Optsu (Palu, SDU, PVRS, De Nieuwe Wind en Wi Sranan) beet dinsdagochtend de spits af, waarna ook de Abop, Pertjajah Luhur en VHP en de buitenparlementaire partij DA ’91 volgden. Met name de regeringspartijen Pertjajah Luhur, Abop en VHP kwamen met veel aanhang compleet met toeters en bellen. In eerste instantie leek het erop alsof het buitenparlementaire DA ’91 ervoor koos de kandidatenlijst zonder bombarie in te dienen, maar de aanhang sloot zich later aan onder begeleiding van muziek.
(lees verder onder de )
Voorzitter Ronnie Brunswijk en secretaris Marinus Bee van de Abop dienen de kandidatenlijsten in.
Bij het indienen van de kandidatenlijsten moeten de partijen onder meer identiteitsbewijzen, een kopie van de betaling van de waarborgsom en een volmacht overhandigen. Ook moeten ze een (schaduw) kandidatenlijst overleggen.
(lees verder onder de )
Voorzitter Chandrikapersad Santokhi en fractieleider Asiskumar Gajadien van de VHP.
Behalve bij het CHS worden er dinsdag ook kandidatenlijsten ingediend bij het hoofdstembureau van de tien districten. Voor Sipaliwini geldt het commissariaat aan de Zwartenhovenbrugstraat als hoofdstembureau.
DA ’91-voorzitter Angelic del Castilho en Patrick Timpico zaten er eerst in hun eentje.
- Het Caribische bezoek van VS minister Rubio in perspectief..
- Verrassingen op slotdag achtste speelronde SML..
- AMS gaat zelf op zoek naar middelen voor renovatie schoolge…..
- NDP: Elkaar ondersteunen met Ied-ul-Fitr..
- President Santokhi roept op tot vrede en respect tijdens Ie…..
- JIT schakelt illegale landingsbaan uit..
- IMF WAS NIET ONVERMIJDELIJK..
- ACHTERBLIJVERS..
- PCCC-instituutstudent Chantarella Wolfenbuttel: “Elke vrouw…..
- Regenbuien voorspeld voor laatste dag maart..
- Politiebericht over visser die vermoedelijk over boord is g…..
- Trump uit frustratie over Poetin, overweegt sancties tegen …..
- Ricardo Andro meer bekend als Rieke Proces (72) Rotterdam 2…..
- Ingrid Schoon (64) Paramaribo Suriname 23-3-2025..
- Jerrel Pawiroredjo: De NPS laat zich niet wegjagen..
- Overheidsfunctionarissen leren internationaal onderhandelen..
- Ex-Biza minister: Deze chaos had voorkomen kunnen worden..
- Wederom illegale landingsbaan onklaar gemaak te Tibiti-Wita…..
- Paul Somohardjo: ‘Bijzonder dat ik kon vasten’..
- Israëlisch leger bekent dood journalist Hossam Shabat in Ga…..
- Denemarken Vervroegt Militaire Dienstplicht voor Vrouwen..