Een delegatie uit India, bestaande uit ondernemers van verschillende sectoren, is in Suriname in verband met een Fact-Finding Mission “doing business with Suriname”. Het doel van deze missie is om onder andere zaken te doen en kennis en diensten uit te wisselen met lokale bedrijven, instituten en organisaties. Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ), heeft onder andere als beleidsdoel het stimuleren en ontwikkelen van het ondernemersklimaat in Suriname. De opening vond plaats op donderdag 6 maart 2025 in het Congreshal.
Ondernemer Prabodh Sukhla van World Association Small Medium Enterprises (WASME), heeft aangegeven dat hun delegatie in Suriname is met de bedoeling om bedrijven uit India naar Suriname te brengen. Hij benadrukt dat de delegatie uit verschillende sectoren bestaat en kijkt uit naar de goede samenwerking met ondernemingen en dat zij meer bedrijven naar Suriname kunnen brengen.
Minister Kuldipsingh stelde dat Suriname een goede relatie heeft met India, die verder wordt verdiept en versterkt door zaken te doen. Kuldipsingh benadrukt dat de fact-finding missie een unieke kans biedt om onder andere inzichten te delen en samenwerkingen te bevorderen. Volgens de bewindsvrouw heeft de regering dit potentieel erkent en heeft een reeks initiatieven ondernomen om Suriname een hub te maken voor investeringen en bedrijfsontwikkeling.
De beleidsmaatregelen die momenteel worden geïmplementeerd om zaken te vergemakkelijken zijn onder andere de modernisering van bedrijfsregistratie, stroomlijning van vergunningen en licenties, het herzien van belastingkader en het versterken van wettelijke bescherming. Volgens minister Kuldipsingh hebben Suriname en India ook verschillende Memorandums of Understanding (MoU’s) ondertekend, waarin onze toewijding aan samenwerking in verschillende sectoren wordt benadrukt. De bewindsvrouw heeft de zakelijke delegatie uit India aangemoedigd om de partnerschappen met de Surinaamse particuliere sectorverder te versterken.
- EEN KANDIDAAT KIEZEN..
- EEN PARTIJ KIEZEN..
- Vrachtvoertuigen bedrijf Leiding 10 A door brand verwoest..
- Franse ambassade doneert veiligheidsattributen aan Korps Po…..
- Breaking: Opschudding binnen OPTSU na voordracht Wayne Telg…..
- Caricom herbevestigt steun voor Ramdin bij OAS..
- HELIFLOPTER..
- Ramadan 2025: Vastentijden en iftartijden wereldwijd..
- Brand verwoest drie vuilniswagens in Leiding 10A..
- Oekraïne Tussen Mineralen en Oorlogsrealiteit..
- WAT TE DOEN MET DE OPBRENGSTEN UIT DE OLIE?..
- KROONPRINSEN..
- President Santokhi in Ramadan-boodschap: “Lastercampagnes b…..
- Krish Nannan Panday (96) ingeslapen..
- Jamaicaanse regering wil koning Charles afzetten..
- ALLE HENS AAN DEK VOOR OAS-FUNCTIE..
- CHINALCO-DEAL: EENZIJDIG AKKOORD TEN KOSTE VAN ONS ALLEN..
- SPA besluit: Wayne Telgt wordt lijsttrekker OPTSU..
- PVV klopt Leo Victor..
- VHP benadrukt belang van spirituele groei en verzoening tij…..
- OW draagt ‘water naar zee’ aan de Brantimakkawe…..