Minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken (AWJ) en ambassadeur Aroen Jadoenathmisier van India, hebben woensdagavond, op uitnodiging van de Permanente Missie van India in Genève, Zwitserland, geparticipeerd aan het high-level side event ‘India’s Digital Public Infrastructure for Labour: Advancing Inclusion, Mobility, Social Protection & Global Solidarity’.
De deelnemers werden via een toespraak van de Indiase minister van Labour, Employment, Youth Affairs and Sports, Mansukh Mandaviya, en door middel van diverse videopresentaties geïnformeerd over India’s geïntegreerde digitale arbeidsecosysteem, dat voornamelijk steunt op twee digitale platforms: E-Shram en National Career Service (NCS).
E-Shram is gericht op het registreren van werkenden in de informele sector, met als doel hen toegang te bieden tot sociale voorzieningen. De NCS ondersteunt werkzoekenden op alle opleidingsniveaus bij het vinden van werk, waarbij ook vaardigheidstrainingen een belangrijke rol speelt. Minister Mandaviya benadrukte dat India bereid is deze technologie als een publiek digitaal goed, ter beschikking te stellen aan andere landen.
Minister Mac Andrew, die was gevraagd om commentaar te geven op de presentaties, zei zeer onder de indruk te zijn van de Indiase platforms. Hij onderstreepte dat elke minister van arbeid graag directe toegang wil tot betrouwbare arbeidsmarktdata en -informatie. Mac Andrew gaf aan dat Suriname graag gebruik zou willen maken van India’s aanbod in het kader van de Zuid-Zuid samenwerking.
The post India’s Digital Public Infrastructure voorbeeld voor Suriname ..
- Arbeider overleden door omvallende boom..
- Lijstduwer NDP: “Bouterse zou trots zijn”..
- Yelyco-vrouwen en Yellow Birds-mannen zege verwijderd van h…..
- Voor een samenleving waarin iedereen meetelt..
- ABOP en NDP bereiken akkoord; Simons kan nu tot president g…..
- Veel op het spel voor NPS..
- President Santokhi: “Verkiezingsautoriteiten moeten sneller…..
- VES: ‘Valutawet was geen effectief instrument voor koersbeh…..
- Rusland: ‘Ik ben op dit moment voorzitter van NPS’..
- Santokhi waarschuwt voor uitsluiting bij coalitievorming..
- ABOP nu ook aan boord: Zes partijen bereiken overeenstemmin…..
- President Santokhi: ‘Niemand uitsluiten bij coalitievorming…..
- Breaking: NDP en ABOP bereiken akkoord over coalitie..
- Cubaanse man zwaargewond na aanrijding; bestuurder gearrest…..
- Hypocrisie in plaats van principe..
- Nieuwe single van Tasha’s World: einde van twaalf jaar stil…..
- VSB dringt aan op sterk bestuur, beter ondernemingsklimaat …..
- VSB roept nieuwe regering op tot goed bestuur, sterk ondern…..
- President Santokhi: Zorgelijke fouten bij telling stemmen; …..
- Olieprijzen onder druk door OPEC-plannen en Trumps tariefdr…..
- Mungra: geloof in de politiek weggevallen bij veel kiezers..