Telesur informeert de gemeenschap over een inbraak op zaterdag 8 maart 2025 in één van haar units te Apoera. Bij deze inbraak is er niet alleen waardevolle apparatuur gestolen, maar ook bewust schade aangericht aan de internetapparatuur. Dit heeft geleid tot ernstige verstoringen in de internetvoorzieningen voor klanten in de regio.
Telesur doet er alles aan om de schade en de dienstverlening zo snel mogelijk te herstellen. ‘We begrijpen de overlast die dit voor onze klanten heeft veroorzaakt en bieden onze oprechte excuses aan voor het ongemak’.
Er is inmiddels aangifte gedaan bij de justitionele autoriteiten ter plekke, zodat de daders achterhaald worden. Telesur neemt deze gebeurtenis zeer serieus en zal alle noodzakelijke maatregelen treffen om dergelijke incidenten in de toekomst te voorkomen en is toegewijd aan een snelle restauratie om de continuïteit van de communicatiediensten te waarborgen, staat in een persbericht.
- Korpschef bezorgd over tippelarij in woongebieden..
- Dambreuk Weg naar Zee aangepakt..
- RSS Barracuda versterkt maritieme veiligheid Suriname..
- PAKITTOW EERST, DAN DE REST..
- De eerste ontmoeting met de politieke partij PRO (Partij vo…..
- Caricom waarschuwt Venezuela tegen verkiezingen op grondgeb…..
- Kick-off Project “Facilitaire Verbetering Mandirs”..
- Nou ja..
- Wood Mackenzie: Inkomsten blok 58 gebruiken voor blok 52..
- Muziekauteursrechten..
- Bewoners dakloos na verwoestende brand in appartement..
- Santokhi: “A bun wroko mus’ go doro!”..
- Lijk aangetroffen in bushuisje te Zanderij..
- Werkgroep Armoedegrensbepaling houdt workshop..
- Kabinet van de President ondersteunt mandirs..
- Op weg naar 25 mei: Suriname moet heel bewust kiezen..
- PALU: IMF-beleid creëert inflatie-tijdbom..
- Regering blijft zich inzetten voor woningbouw en volksgezon…..
- SLB versterkt lokale aanwezigheid in Suriname..
- Gemeenschapsbossen een belangrijke financieringsbron binnen…..
- Suriname ondertekent eerste IDA-project om veerkracht tegen…..