Telesur informeert de gemeenschap over een inbraak op zaterdag 8 maart 2025 in één van haar units te Apoera. Bij deze inbraak is er niet alleen waardevolle apparatuur gestolen, maar ook bewust schade aangericht aan de internetapparatuur. Dit heeft geleid tot ernstige verstoringen in de internetvoorzieningen voor klanten in de regio.
Telesur doet er alles aan om de schade en de dienstverlening zo snel mogelijk te herstellen. ‘We begrijpen de overlast die dit voor onze klanten heeft veroorzaakt en bieden onze oprechte excuses aan voor het ongemak’.
Er is inmiddels aangifte gedaan bij de justitionele autoriteiten ter plekke, zodat de daders achterhaald worden. Telesur neemt deze gebeurtenis zeer serieus en zal alle noodzakelijke maatregelen treffen om dergelijke incidenten in de toekomst te voorkomen en is toegewijd aan een snelle restauratie om de continuïteit van de communicatiediensten te waarborgen, staat in een persbericht.
- Marcia Clumper ‘lijstduwer’ NPS en Cliff Marica…..
- Vrouw vermoedelijk door echtgenoot vermoord, die daarna de …..
- Rusland, Etnel en Pokie in top 3 van NPS kandidatenlijst..
- Breaking: SPA en DRS gaan onder paraplu NPS de verkiezingen…..
- Duizenden Australiërs zonder stroom nu storm Alfred Queensl…..
- Man om het leven gebracht in Perica..
- ZULLEN DE VS RAMDIN STEUNEN VOOR OAS?..
- NOG MEER LAST-MINUTE BELOFTES..
- Notch met moeite langs Inter Wanica..
- VSB en UN Global Compact Caribbean verkennen samenwerking..
- Tareno-Ontwikkelingsplan overhandigd aan DNA..
- Ramadhin: “Alles gedaan om de zorg gezond te maken”..
- TELESUR ALS NV VERDER..
- Uitdagingen en kansen voor goed bestuur..
- Santokhi: kansen AI optimaal benutten..
- Santokhi: AI is de realiteit..
- Aanpak problemen ex-Jungle Commando en gebieden..
- Gemeenschap Sipaliwini overhandigt Tareno-Ontwikkelingsplan…..
- Situatie Weg naar Zee baart Naipal nog steeds zorgen..
- WEINIG VERANDERD BIJ CENTRALE BANK..
- GRONDENRECHTENVERRAAD..