Inder Gangabisoensingh van het directoraat Openbaar Groen & Afvalbeheer, is deze week ter beschikking gesteld van de minister van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (OWRO). Bij de bekendmaking hierover werd gesteld dat er ernstige onregelmatigheden zijn geconstateerd op dit directoraat. Hierdoor voelt Gangabisoensingh zich ernstig aangetast in zijn goede naam en eer.
De onduidelijkheid bij minister Stephen Tsang, ligt volgens Gangabisoensingh bij de post directievoering. Dit is een potje dat wordt vrijgemaakt bij de uitvoer van projecten, zodat logistieke zaken geregeld kunnen worden. Hij noemt als voorbeeld de controle op de uitvoering van werkzaamheden. Daarvoor kunnen declaraties worden ingediend voor bijvoorbeeld benzinevergoeding.
Gangabisoensingh stelt dat het beheer over deze middelen, nimmer bij hem was maar bij de onderdirectoraten zelf. Ook zijn de declaraties steeds cash uitbetaald; de bonnen hiervoor zijn terug te vinden. Hij vindt het jammer dat mensen onnodig gecriminaliseerd worden wanneer om politieke redenen een wisseling van de wacht plaatsvindt.
Kort na het aantreden van de nieuwe minister, zijn 86 medewerkers van Openbaar Groen & Afvalbeheer, thuisgezet. Het zou gaan om laatste moment benoemingen, waarvoor de documentatie niet orde was.
Gangabisoensingh betreurt dat het ministerie op deze wijze omgaat met het aangetrokken personeel. Hij legt uit dat ruim 500 mensen uit de dienst getreden zijn in de afgelopen vijf jaar. Ook vindt vergrijzing op de afdeling plaats. Dat er nu 86 mensen in dienst zijn genomen, is meer dan nodig om het werk te kunnen uitvoeren, stelt Gangabisoensingh.
- CHAOS EN VRIJBUITERIJ IN ALBINA..
- Toerisme in Suriname: de droom die weigert wakker te worden..
- Minister Currie: “Verandering begint met een goede inventar…..
- AUTOKERKHOVEN TE ALBINA..
- Minister Misiekaba: Volledig functioneren Streekziekenhuis …..
- De Advent van nieuwe diplomaten..
- Subsidies voor projecten slavernijverleden kunnen worden aa…..
- Botsing tussen twee zware machines bij Newmont zorgt voor o…..
- In het Duitse Bautzen protesteert extreemrechts tegen Pride…..
- Vivian Santusha Sahebdin Hardeveld (48) Amsterdam 8-8-2025..
- Koi Carper deelt eerste tik uit bij start mannen hoofdklass…..
- Byon Evan Benschop..
- Analyse van het IDB-ultimatum aan Suriname: Rechter versus …..
- President belooft officiële erkenning inheemsen en stop con…..
- Laatste horde Natio WK 2026..
- VIDS en OSIP moedigen Cabendadorp aan om rechten en erfgoed…..
- 25-jarige brengt man twee steekverwondingen toe..
- 16-jarige belandt met auto in goot aan Monplaisirweg..
- Jeugdambassadeur Richard Pinas: ‘Nationaal Caricom Platform…..
- Ontvluchte arrestanten Ardjopawiro en Cabenda weer achter s…..
- Stiefvader en collega aangehouden voor ontucht minderjarig …..