PARAMARIBO — I-Care polikliniek voor oogaandoeningen heeft als doel hoogwaardige, moderne en toegankelijke oogzorg te bieden aan de samenleving. Dat werd duidelijk gemaakt bij de opening van de oogpoli aan de Julianastraat. Medisch directeur Remy Bandhoe onderstreepte dat de zorg – behandelingen van cataract of reguliere consults – volledig volgens westerse standaarden zal geschieden. “De kliniek beschikt over geavanceerde faciliteiten en technologieën voor de diagnose en behandeling van diverse oogaandoeningen. De behandelingen zijn volledig gebaseerd op Europese standaarden.”
Met de opening is volgens hem een belangrijke mijlpaal bereikt in het streven naar betere oogzorg voor iedereen in het land. Bij I-Care kunnen burgers terecht voor zowel preventieve oogzorg als gespecialiseerde behandelingen. “De kliniek is op privébasis toegankelijk voor alle patiënten en hoopt in de toekomst ook samenwerkingen met verzekeraars aan te gaan”, schrijft de Communicatiedienst Suriname dinsdag in een persbericht.
“Met de opening van deze polikliniek wordt een belangrijke stap gezet in de versterking van de oogzorg in Suriname”President Santokhi
President Chandrikapersad Santokhi legde vrijdag bij de opening de nadruk op het belang van investeringen in de gezondheidszorg en de rol van gespecialiseerde klinieken in de verbetering van de levenskwaliteit van de bevolking. “Met de opening van deze polikliniek wordt een belangrijke stap gezet in de versterking van de oogzorg in Suriname, waarbij innovatie en toegankelijkheid centraal staan”, aldus Santokhi.
Medisch directeur Remy Bandhoe (l) gaf president Santokhi een rondleiding in de oogpoli. [: kabinet van de president]
- Ministerie EZ sluit supermarkten voor onder meer onduidelij…..
- Reisbureau verkocht vervalste tickets..
- Rusland: ‘Ministeries niet meer koppelen aan politieke part…..
- Parmessar: ‘Terugroepwet past niet in een moderne democrati…..
- NPS niet ontvankelijk verklaard in zaak tegen OKB; registra…..
- Staatsolie waarschuwt voor een dreigende stroomcrisis; inst…..
- Trump bedreigt Rusland als er geen deal met Oekraïne wordt …..
- Noodvoorzieningen Weg naar Zee in aanloop naar duurzaam pro…..
- Ramsukul: “VHP lost altijd problemen op”..
- Wildgroei particuliere basisscholen in Suriname bedreigt ge…..
- Bronto kan zich niet verplaatsen in constatering Landvreugd..
- ‘EZ heeft 350 bedrijven geholpen met financiële ondersteuni…..
- Start drukken oproepingskaarten maart..
- OKB houdt toezicht bij terinzagelegging kiezerslijsten..
- Brunswijk gaat niet naar het OM in kwestie Bouterse..
- Verfoeilijk gedrag..
- Dc Winter: “Coronie is in bloei”..
- Verbindingsbrug Pluto- en David Simonsstraat hersteld..
- “Ministers die kritiek president niet accepteren vrij om op…..
- 11 aangiftes tegen S.M. van Comfort Travel Service..
- Perikelen SBB..