PARAMARIBO — I-Care polikliniek voor oogaandoeningen heeft als doel hoogwaardige, moderne en toegankelijke oogzorg te bieden aan de samenleving. Dat werd duidelijk gemaakt bij de opening van de oogpoli aan de Julianastraat. Medisch directeur Remy Bandhoe onderstreepte dat de zorg – behandelingen van cataract of reguliere consults – volledig volgens westerse standaarden zal geschieden. “De kliniek beschikt over geavanceerde faciliteiten en technologieën voor de diagnose en behandeling van diverse oogaandoeningen. De behandelingen zijn volledig gebaseerd op Europese standaarden.”
Met de opening is volgens hem een belangrijke mijlpaal bereikt in het streven naar betere oogzorg voor iedereen in het land. Bij I-Care kunnen burgers terecht voor zowel preventieve oogzorg als gespecialiseerde behandelingen. “De kliniek is op privébasis toegankelijk voor alle patiënten en hoopt in de toekomst ook samenwerkingen met verzekeraars aan te gaan”, schrijft de Communicatiedienst Suriname dinsdag in een persbericht.
“Met de opening van deze polikliniek wordt een belangrijke stap gezet in de versterking van de oogzorg in Suriname”President Santokhi
President Chandrikapersad Santokhi legde vrijdag bij de opening de nadruk op het belang van investeringen in de gezondheidszorg en de rol van gespecialiseerde klinieken in de verbetering van de levenskwaliteit van de bevolking. “Met de opening van deze polikliniek wordt een belangrijke stap gezet in de versterking van de oogzorg in Suriname, waarbij innovatie en toegankelijkheid centraal staan”, aldus Santokhi.
Medisch directeur Remy Bandhoe (l) gaf president Santokhi een rondleiding in de oogpoli. [: kabinet van de president]
- Jarige Santokhi lanceert opnieuw boek met verworvenheden..
- Column: Toch lijk uit de kast gevallen…..
- Ruim 45 jaar na militaire staatsgreep: hoofdkwartier van po…..
- Uraiqit Ramsaran wast handen in onschuld over afstaan terre…..
- Vicepresident Brunswijk grootste afwezige bij introductie I…..
- Rusland: ‘NPS zal na 25 mei niet te negeren zijn’..
- Perceel zonder toestemming SoZaVo verstrekt aan Landvreugd..
- Rusland presidentskandidaat NPS bij aanstaande verkiezingen..
- Politica Parbhoe opgeroepen voor verhoor over mensensmokkel…..
- Marihuana op verschillende locaties in beslag genomen..
- Bushouders eisen opnieuw tariefsaanpassing..
- Mexico en VS bereiken akkoord om tarieven een maand uit te …..
- Jaardagwens Santokhi: eenheid, vrede en liefde tussen alle …..
- NPS door Onafhankelijk Kiesbureau ingeschreven..
- Buitenlandse MMA-sites: ‘Bigi Boy’ uit UFC gezet..
- Breaking: ‘Bigi Boy’ na verlies bedankt door UFC..
- Geheime Saamaka-kaart onthult eeuwenoude kennis en bedreigi…..
- Leerlingen met auditieve beperking krijgen studie aangebode…..
- Vistekort Nickerie: Schaarste drijft prijzen op..
- Narcotica Brigade houdt landelijke surveillance..
- Politiebureau Nieuwe Haven wordt vernoemd naar vermoorde in…..