PARAMARIBO — I-Care polikliniek voor oogaandoeningen heeft als doel hoogwaardige, moderne en toegankelijke oogzorg te bieden aan de samenleving. Dat werd duidelijk gemaakt bij de opening van de oogpoli aan de Julianastraat. Medisch directeur Remy Bandhoe onderstreepte dat de zorg – behandelingen van cataract of reguliere consults – volledig volgens westerse standaarden zal geschieden. “De kliniek beschikt over geavanceerde faciliteiten en technologieën voor de diagnose en behandeling van diverse oogaandoeningen. De behandelingen zijn volledig gebaseerd op Europese standaarden.”
Met de opening is volgens hem een belangrijke mijlpaal bereikt in het streven naar betere oogzorg voor iedereen in het land. Bij I-Care kunnen burgers terecht voor zowel preventieve oogzorg als gespecialiseerde behandelingen. “De kliniek is op privébasis toegankelijk voor alle patiënten en hoopt in de toekomst ook samenwerkingen met verzekeraars aan te gaan”, schrijft de Communicatiedienst Suriname dinsdag in een persbericht.
“Met de opening van deze polikliniek wordt een belangrijke stap gezet in de versterking van de oogzorg in Suriname”President Santokhi
President Chandrikapersad Santokhi legde vrijdag bij de opening de nadruk op het belang van investeringen in de gezondheidszorg en de rol van gespecialiseerde klinieken in de verbetering van de levenskwaliteit van de bevolking. “Met de opening van deze polikliniek wordt een belangrijke stap gezet in de versterking van de oogzorg in Suriname, waarbij innovatie en toegankelijkheid centraal staan”, aldus Santokhi.
Medisch directeur Remy Bandhoe (l) gaf president Santokhi een rondleiding in de oogpoli. [: kabinet van de president]
- Glenn over de gevaren van politiek gezwets: Hoe moet de bur…..
- Inbraak in kantoor pension; veel geld gesloten..
- Herdenking van de Holocaustslachtoffers..
- ‘Gedeelde verantwoordelijkheid voor wat in verkeer gebeur…..
- Probleem lezen en schrijven nog steeds niet aangepakt..
- ‘Royement mag niet leiden tot beëidiging van het DNA-lidmaa…..
- Wordt de vicepresident doelbewust politiek uitgeschakeld?..
- VIDS start landelijk project voor bescherming inheemse land…..
- Snijders pronkt met zijn vijf lp box..
- Roué Verveer begint maart met nieuwe show..
- De economie kan nooit ‘gezond’ zijn gemaakt doo…..
- Verbetering dienstverlening bij de afdelingen Rijbewijzen e…..
- Man aangehouden op Zanderij met vermoedelijke cocaïne in ko…..
- Medaille als symbool voor motivatie om meer inzet voor het …..
- Ingrid Bouterse-Waldring: “Opdracht van Bouterse om verkiez…..
- Militair aangehouden die doos met drugs probeerde te verzen…..
- Korpschef doet bij afronding ME-training meet met speedmars..
- Nog geen concrete resultaten over samenwerking partijen..
- Muziekschool van Wageningen vernoemd naar Willy King..
- Bedrukte stemming bij viering Chinees Nieuwjaar..
- Stiefvader voor de rechter wegens verkrachting..