PARAMARIBO — I-Care polikliniek voor oogaandoeningen heeft als doel hoogwaardige, moderne en toegankelijke oogzorg te bieden aan de samenleving. Dat werd duidelijk gemaakt bij de opening van de oogpoli aan de Julianastraat. Medisch directeur Remy Bandhoe onderstreepte dat de zorg – behandelingen van cataract of reguliere consults – volledig volgens westerse standaarden zal geschieden. “De kliniek beschikt over geavanceerde faciliteiten en technologieën voor de diagnose en behandeling van diverse oogaandoeningen. De behandelingen zijn volledig gebaseerd op Europese standaarden.”
Met de opening is volgens hem een belangrijke mijlpaal bereikt in het streven naar betere oogzorg voor iedereen in het land. Bij I-Care kunnen burgers terecht voor zowel preventieve oogzorg als gespecialiseerde behandelingen. “De kliniek is op privébasis toegankelijk voor alle patiënten en hoopt in de toekomst ook samenwerkingen met verzekeraars aan te gaan”, schrijft de Communicatiedienst Suriname dinsdag in een persbericht.
“Met de opening van deze polikliniek wordt een belangrijke stap gezet in de versterking van de oogzorg in Suriname”President Santokhi
President Chandrikapersad Santokhi legde vrijdag bij de opening de nadruk op het belang van investeringen in de gezondheidszorg en de rol van gespecialiseerde klinieken in de verbetering van de levenskwaliteit van de bevolking. “Met de opening van deze polikliniek wordt een belangrijke stap gezet in de versterking van de oogzorg in Suriname, waarbij innovatie en toegankelijkheid centraal staan”, aldus Santokhi.
Medisch directeur Remy Bandhoe (l) gaf president Santokhi een rondleiding in de oogpoli. [: kabinet van de president]
- Jairzinho Rozenstruik verliest tijdens UFC Fight Night..
- Financieringsbehoefte Staatsolie te groot voor lokale markt..
- PRESIDENT VERRUIMT ONDANKS FRAUDE, SOCIAAL PROGRAMMA..
- Energiecrisis, Tapajai en onze politici..
- Staatsolie enig bedrijf dat veel geld afdraagt aan Staat..
- Bloemen..
- Ministerie van Onderwijs biedt nieuwe kansen voor leerlinge…..
- Streven betaalpas RVI voor senioren burgers per april..
- Dwarka verduidelijkt salarisverschil ambtenaren..
- Terugroepwet en democratie..
- Achterstanden van duizenden stukken bij Binnenlandse Zaken..
- TERUGROEPWET EN POLITIEKE HYPOCRISIE..
- BRUNSWIJK IS GEEN KONING..
- NDP weerlegt geruchten over samenwerking met VHP..
- Horst Koehler, voormalig Duits president en IMF-chef, overl…..
- OWC biedt leerlingen met gehoorbeperking studiemogelijkhede…..
- DNA, Vereniging voor Rechtsvergelijking Nederland en Open U…..
- Nieuwe poliklinieken in Commewijne en Sipaliwini..
- A20/DOE-lijsttrekker Baasaron: “Wij gaan de mensen verbinde…..
- Generation Healthwise start projecten voor een gezonde leve…..
- Digicel en EBS tekenen overeenkomst verbetering infrastruct…..