Volgens de directeur van Stichting Bosbeheer en Bostoezicht (SBB), Ruben Ravenberg, kan de organsatie op dit moment geen controlewerkzaamheden uitvoeren vanwege de staking van de Bond Personeel Stichting Bosbeheer en Bostoezicht (BPSBB). Volgens de directeur zullen de houtsmokkelaars nu hun slag slaan.
Door het uitblijven van het mandaat van het stichtingsbestuur van Bosbeheer en Bostoezicht aan de directeur om de Collectieve Arbeidsovereenkomst (CAO) onderhandelingen met de bond op te starten, hebben de werknemers na een Algemene Ledenvergadering per direct het werk neergelegd.
Ravenberg bevestigt tegenover onze nieuwsdienst dat niet wettelijk, maar volgens traditie bij SBB, het stichtingsbestuur voor mandaat gevraagd wordt. Hij ziet geen rol voor zichzelf weggelegd om deze traditie nu te omzeilen, zeker omdat er ook een langlopend conflict is met het stichtingsbestuur over de mutatie van het hoofd van de afdeling export.
De bond geeft geen enkele medewerker dispensatie bij deze werkneerlegging en wenst morgen door de minister van Grondbeleid en Bosbeheer, Dinotha Vorswijk, ontvangen te worden zegt de voorzitter Dino Souprayen.
- Verenigde Staten feliciteren Ramdin met verkiezing tot OAS-…..
- Separatisten vallen passagierstrein aan in Pakistan..
- Nederlandse juristen en studenten op studiereis in Suriname…..
- Sanitaire voorzieningen Swami Wirjanandschool gerenoveerd..
- Missie Indiase ondernemers voor beleefdheidsbezoek op AWJ..
- Hoofdkapitein Amoesi: “Er is rust en orde bij NPS”..
- Bewoners Rainville klagen over nachtelijke overlast door mo…..
- ‘Investeringen in Defensie blijven cruciaal voor de toekoms…..
- Boot voor plantage Kroonenburg..
- Regering vraagt alertheid bij ‘fake’ berichten..
- Slachtoffers huiselijk geweld: ‘Hulp vragen is geen schande…..
- Openbrief: Verheffing Huisartseninstituut tot staatsbedrij…..
- West Wing AZP opgeleverd en behandelunits geopend..
- Ruim 50 Nederlandse advocaten op studiereis in Suriname..
- Bestuur SBB stuurloos, houtsector in problemen..
- Minister Nurmohamed: “Geen populistische projecten, maar du…..
- NPS EN SPA-LIJST LIJKEN OP HET BAASJE..
- PVP in beroep bij de rechter om uitsluiting deelname verkie…..
- Onweersbuien in de middag..
- Politie houdt 31-jarige aan die via etenswaren drugs in cel…..
- ‘Tapo’ aangehouden voor poging tot doodslag..