Hoofdkapitein Dennis Amoesi heeft zijn politieke overstap van de ABOP naar de NPS toegelicht. Volgens Amoesi ontbreekt het bij ABOP aan rust en orde, wat voor hem de doorslag gaf om zich aan te sluiten bij de groene partij. Tijdens zijn officiële toetreding tot de NPS afgelopen week prees hij de onderlinge communicatie binnen de partij en riep hij de samenleving op om op 25 mei de NPS te steunen.
“Onze ouders kenden de NPS als politieke partij. We hadden te eten en te drinken, maar we zochten naar een beter leven en kozen voor andere partijen. Nu zien we waar dat ons heeft gebracht. Er is niets van ons geworden. Willen we een beter leven in ons land, dan moeten we de NPS weer aan de macht brengen,” aldus Amoesi.
Hij sprak vol overtuiging over de komende verkiezingen en benadrukte dat hij wil zien dat NPS-voorzitter Gregory Rusland op 25 mei gekozen wordt als de volgende president van Suriname. Amoesi benadrukte dat hij de NPS ziet als een partij waarin orde en stabiliteit heersen, wat hem motiveerde om zich hierbij aan te sluiten.
Hij spoorde anderen aan om terug te keren naar hun politieke basis en zich opnieuw te verbinden met de NPS. Daarnaast wees hij erop dat kapiteins wel degelijk een actieve rol spelen in de politiek, met sommigen in het parlement, anderen als partijvoorzitters en velen als leden van politieke partijen. Voor hem is zijn keuze definitief en blijft hij trouw aan zijn nieuwe politieke thuis.
- Makers docu ‘Voor Altijd Gevlekt’ willen verbetering detent…..
- Historische doorbraak Ramdin..
- Kadensi in Frankrijk bij verstek veroordeeld tot 8 jaar cel…..
- PVP gaat in hoger beroep na afwijzing registratie voor verk…..
- OKB: ‘Dc’s Bansi-Durga en Lewis moeten worden ontheven uit …..
- Kadensi bij verstek in Frankrijk veroordeeld tot 8 jaar cel..
- Celestine Helouise Veldhuizen..
- Annemarie, Louise, Soe Jien Cheng Chang Sheng..
- Carlho Albert Wijdh..
- NDP eist ontheffing van twee dc’s die deelnemen aan verkiez…..
- Bron: ‘Overleg invulling open plekken NPS DNA-kandidatenlij…..
- Stem bewust en kies voor duurzame verandering en ontwikkeli…..
- Basketballer Fräser: ‘Ik ben blij dat de SBA weer door ving…..
- Nieuw bestuur bij Surinaamse Worstel Federatie..
- BREAKING — PVP ook bij de rechter afgewezen om deel te neme…..
- Kleine groep levert op Moengo kritiek op president Santokhi..
- Nepbericht over overheidssubsidie in omloop..
- PVP verliest kort geding tegen de Staat..
- NDP eist onmiddellijke ontheffing 2 dc’s uit hun func…..
- Joy-Ellen Lutz overleden op 6 maart 2025..
- Na zes jaar weer op de planken: Hilkia Lobman met ‘Nakomert…..