INGEZONDEN
Vandaag, op deze bijzondere Holidag, vieren wij niet alleen de prachtige kleuren, die onze diversiteit symboliseren, maar ook de kracht van vernieuwing en eenheid. Holi herinnert ons eraan dat na elke donkere periode het licht altijd weer doorbreekt, een boodschap, die ons allen inspireert, om oude wonden te helen en met hoop en vertrouwen naar de toekomst te kijken.In de geest van deze feestelijke dag waarin vergeving en hernieuwde energie centraal staan, sta ik ook stil bij de aanstaande verkiezingen. Deze verkiezingen vormen een essentieel moment in onze democratie.
“Holi leert ons dat net zoals de vele kleuren samen een prachtig geheel vormen, onze verschillen ons juist kracht geven wanneer we ze omarmen”
Ze bieden ons de kans om met wijsheid en zorgvuldigheid samen te kiezen voor een toekomst, waarin iedere stem telt en waarin onze gedeelde waarden van rechtvaardigheid, saamhorigheid en vooruitgang de boventoon voeren. Laten we deze periode benutten om met een open hart en heldere geest de fundamenten van onze natie te versterken.
Holi leert ons dat net zoals de vele kleuren samen een prachtig geheel vormen, onze verschillen ons juist kracht geven wanneer we ze omarmen. Laten we dit feest daarom aangrijpen als een symbool van vernieuwing: een moment om oude spanningen te laten vervagen en de weg vrij te maken voor eenheid en samenwerking in onze samenleving.
Moge deze dag ons allen inspireren om samen te bouwen aan een toekomst vol hoop en vooruitgang. Ik wens u allen een vreugdevolle, kleurrijke en betekenisvolle Holi toe.
De redactie van de Ware Tijd stelt lezers in de gelegenheid stukken in te zenden ter publicatie. In principe worden alle ingezonden artikelen opgenomen, tenzij de inhoud schadelijk, kwetsend of beledigend is voor derden. Stukken die worden geplaatst komen niet noodzakelijkerwijs overeen met de mening van de Ware Tijd. De redactie behoudt zich het recht voor om stukken niet te plaatsen, of in te korten of te redigeren zonder dat die uit hun context worden gehaald.
- Guyanese president: Venezolaans patrouilleschip dringt olie…..
- STEMMEN VOLKSVERTEGENWOORDIGERS VOOR ZICHZELF OF VOOR ONS?..
- IMF KLAAR MET SURINAME..
- Strafeis van tussen de 1,5 tot 8 jaar in spraakmakende corr…..
- Wijze van stemmen op een AvA – mondeling of schriftel…..
- VAN HANGMAT NAAR HELIKOPTER..
- Guyana: Venezolaans schip is olieblok in Guyanese wateren b…..
- Erkenning voor Winti groeit: 10 jaar leiderschap van Okomfo…..
- Nieuwe wet moet integriteit van politici opvoeren..
- Brunswijk na 5 dagen vasten in vol ornaat op massameeting..
- EERLIJK ZIJN OVER GELD..
- Wereldbank tevreden over samenwerking met Suriname..
- Bewolkt met af en toe wat regen..
- VHP: Ramadan in het teken van spiritualiteit, vergeving en …..
- Dambreuk te Weg naar Zee wordt aangepakt..
- NAVO-chef Rutte: Zelensky moet relatie met Trump herstellen..
- Uruguay verschuift naar centrum-links nu Orsi aantreedt..
- Fact-Finding ondernemersmissie uit India komt naar Suriname..
- KLM binnenkort ook naar Guyana..
- Frits Bolkestein (1993-2025) – ‘Suriname is een…..
- Voorwaarts in blessuretijd langs Inter Wanica..