Jim Hok, voorzitter van de Progressieve Arbeiders en Landbouwers Unie (PALU), begrijpt niet wat de Surinaamse Partij van de Arbeiders (SPA) heeft gedaan. Binnen de samenwerking OPTSU had de SPA een gegarandeerde zetel kunnen krijgen met voorzitter Joyce Williams als lijsttrekker. De arbeiderspartij koos er echter voor om samen te werken met de NPS.
Hok vraagt zich af waarom de partij met wie er een goede samenwerking was, deze beslissing heeft genomen. Hij begrijpt dat er intern binnen de SPA spanningen waren, maar wat de samenwerking met de NPS zal opleveren, moet nog blijken, aldus de PALU-voorzitter.
Wat betreft de OPTSU is de eenheid nu hechter, en werken de partijen richting de verkiezingen om de gunst van het volk te winnen.
In gesprek met Sun Web TV geeft de politicus aan niet verder in te willen gaan op de zaak SPA. De arbeiderspartij is in de samenwerking met de NPS op de 51ste plaats gezet. In politieke termen wordt deze plaats de lijstduwerspositie genoemd.
Hok ging verder in op de 48ste verjaardag van de PALU, waarvoor hij de samenleving dankbaar is voor de steun die de partij in de afgelopen jaren heeft ontvangen. De partij beschouwt het beïnvloeden van de mindset van de gemeenschap als een verworvenheid, waarbij burgers bewust zijn gemaakt van de ontwikkeling op eigen kracht.
De PALU voelt zich groot en sterk, aldus een blije voorzitter. De grootste uitdaging voor de partij was overleven. De partij stak tegen alles wat de voormalige kolonisator verkeerd deed en werd daardoor het doelwit van het moederland.
- NAVO-chef Rutte: Zelensky moet relatie met Trump herstellen..
- Uruguay verschuift naar centrum-links nu Orsi aantreedt..
- Fact-Finding ondernemersmissie uit India komt naar Suriname..
- KLM binnenkort ook naar Guyana..
- Frits Bolkestein (1993-2025) – ‘Suriname is een…..
- Voorwaarts in blessuretijd langs Inter Wanica..
- Econoom Ramautarsing: “Wij gaan drie magere jaren tegemoe…..
- Twee ministers op kandidatenlijst van de VHP..
- Brede afwijzing Venezolaanse militaire actie in Guyana’s ze…..
- Buurman betrapt tijdens nachtelijke inbraak..
- President in Ramadan-boodschap: Laster zal God niet behagen..
- Verdachte voor diefstal ruitenwissers door omstanders aange…..
- Guyanese president publiceert opnieuw onjuiste kaart van Su…..
- NDP: Ramadan, zuiverheid van gedachten en handelen..
- Commerciële sekswerkers Anamoestraat en omgeving verwijder…..
- Ramadan boodschap president Chandrikapersad Santokhi ..
- SVV 1 en Yelyco op voorsprong in U15-meisjes volleybal play…..
- Menzo haalt Shaquille Stein bij voorselectie Natio..
- Politie treedt op: commerciële sekswerkers Anamoestraat en …..
- Wereldbank looft samenwerking met Suriname..
- Verdachte (24) van beroving Chinese winkel op 6 januari is …..