Jim Hok, voorzitter van de Progressieve Arbeiders en Landbouwers Unie (PALU), begrijpt niet wat de Surinaamse Partij van de Arbeiders (SPA) heeft gedaan. Binnen de samenwerking OPTSU had de SPA een gegarandeerde zetel kunnen krijgen met voorzitter Joyce Williams als lijsttrekker. De arbeiderspartij koos er echter voor om samen te werken met de NPS.
Hok vraagt zich af waarom de partij met wie er een goede samenwerking was, deze beslissing heeft genomen. Hij begrijpt dat er intern binnen de SPA spanningen waren, maar wat de samenwerking met de NPS zal opleveren, moet nog blijken, aldus de PALU-voorzitter.
Wat betreft de OPTSU is de eenheid nu hechter, en werken de partijen richting de verkiezingen om de gunst van het volk te winnen.
In gesprek met Sun Web TV geeft de politicus aan niet verder in te willen gaan op de zaak SPA. De arbeiderspartij is in de samenwerking met de NPS op de 51ste plaats gezet. In politieke termen wordt deze plaats de lijstduwerspositie genoemd.
Hok ging verder in op de 48ste verjaardag van de PALU, waarvoor hij de samenleving dankbaar is voor de steun die de partij in de afgelopen jaren heeft ontvangen. De partij beschouwt het beïnvloeden van de mindset van de gemeenschap als een verworvenheid, waarbij burgers bewust zijn gemaakt van de ontwikkeling op eigen kracht.
De PALU voelt zich groot en sterk, aldus een blije voorzitter. De grootste uitdaging voor de partij was overleven. De partij stak tegen alles wat de voormalige kolonisator verkeerd deed en werd daardoor het doelwit van het moederland.
- Verhoging sociale uitkering kost SRD 168 miljoen per maand..
- Lutchman: VHP heeft luisterend oor voor problemen..
- ‘Suriname moet niet achterblijven in het toepassen van AI…..
- VSB en ASFA uiten bezorgdheid over invulling SER..
- ‘Het vertrek van Ramdin’: historische verkiezingen-opko…..
- Kawina krijgt podium op North Sea Jazz Festival..
- 53-jarige vrouw slaat zwangere vrouw in elkaar..
- ‘Versterking Krijgsraad essentieel voor rechtsstaat’..
- Su Aid haalt bijna SRD 5 miljoen op voor Nationale Bloedban…..
- Door wanbeleid moet Staat consulaat medewerker ruim €110.00…..
- ECD verwijdert en vernietigt vervallen en beschadigde produ…..
- Nieuwe zakelijke kansen voor Suriname na Indiase fact-findi…..
- Vingerwijzing tussen EBS en Financiën; meningsverschil over…..
- SVV 1-captain Pawiroredjo: ‘We moeten Yelyco niet onderscha…..
- Trump dreigt Rusland met sancties totdat er vrede is geslot…..
- Herwaardering voor authentieke houten huizen..
- Strijd tegen drugs en illegale visserij: Suriname en partne…..
- Mohamed verliest vergunning om schepen te exploiteren..
- Ramadhin: ‘Grootschalige investeringen in zorgsector’..
- De industrialisatiepolitiek van SU..
- Diorama over slavernij officieel geopend op plantage Freder…..