Goed gecommuniceerde, tijdige en toegankelijke rechtspraak blijft de leidraad voor de komende jaren. Dat benadrukte de president van het Hof van Justitie, mr. Iwan Rasoelbaks, tijdens de jaarvergadering van het Hof op vrijdag 25 juli jongstleden.
Tijdens de algemene vergadering kwamen de president, vicepresident, leden en plaatsvervangende leden van het Hof van Justitie, samen met de procureur-generaal, griffier van het Hof, griffier der Kantongerechten en de griffier van het Kabinet van de Rechter-Commissaris bijeen. Jaarlijks wordt in deze bijeenkomst de werkverdeling vastgesteld, zodat het nieuwe zittingsjaar ordelijk en efficiënt kan verlopen.
Het zittingsjaar 2025–2026, dat loopt van 1 oktober 2025 tot en met 30 september 2026, omvat onder meer de aanwijzing van rechters voor civiele zaken in verschillende units en bijzondere rechtsgebieden, de benoeming van coördinatoren per rechtsgebied, het vaststellen van zittingsroosters in eerste aanleg en hoger beroep, en de invulling van bestuur, tuchtcolleges, raden, commissies en portefeuilles.
De volledige Beschikking Werkverdeling 2025–2026 wordt gepubliceerd in het Staatsblad en is beschikbaar voor alle relevante actoren.
The post Hof van Justitie legt nadruk op toegankelijke rechtspraak in nieuw zittingsjaar ..
- Beyoncé en Levi’s lanceren denimcollectie na jaar lange cam….
- Cardi B opent ‘WWE SummerSlam 2025’ en previewt nieuw numme….
- Start Exercitie Instructeurs Opleiding.
- Dagblad Suriname, woensdag 6 augustus 2025.
- Nederlandse ambassadeur maakt kennis met president Simons..
- Natuurbeschermers enthousiast over Green Awareness Expo 202…..
- Universitaire studentenhuisvesting kampt met langdurige int…..
- Wie is technisch directeur EBS? Onduidelijkheid over opvolg…..
- Ontvlucht trio cellenhuis Santodorp zat vast wegens diefsta…..
- Eén van de vier ontvluchtte arrestanten weer aangehouden..
- TRANSITIE SLORDIGHEDEN EN ONTHULLINGEN..
- Opsporing militair Beeldsnijder..
- Ozzy Osbourne overleden aan hartstilstand..
- China bouwt onderzeese datacenters voor AI-revolutie.
- Louise Elisabeth Allen (86) Amsterdam 2-8-2025..
- Verkeersveiligheidsinstituut slaat alarm over verkeersongev…..
- Hoofdinspecteur en onderinspecteur politie opgesloten op ve…..
- Adhin: “Nog geen duidelijkheid over beëdiging Santokhi als …..
- Rudi Carl Kross..
- Gerda Helen Sandaal weduwe van Rudolph E. Biervliet..
- Alvin Nathaniël Praag..