Onderwijskundige benadrukt het belang van levenslang leren voor carrièregroei
Steeds meer onderzoek toont aan: investeren in kennis loont. Volgens onderwijskundige dr. Linda Verster is er een direct verband tussen leren en inkomen. “Wie blijft bijleren, vergroot niet alleen zijn vaardigheden, maar ook zijn kansen op de arbeidsmarkt”, aldus Verster.
Uit recente data blijkt dat werknemers met aanvullende diploma’s of cursussen gemiddeld 20% meer verdienen dan collega’s zonder extra scholing. “De arbeidsmarkt verandert snel. Digitalisering en nieuwe technologieën vragen om continue ontwikkeling”, legt Verster uit.
Ze benadrukt dat leren niet stopt na een diploma. “Online cursussen, workshops of een extra opleiding houden je kennis actueel en je positie sterk.”
Ook werkgevers hechten steeds meer waarde aan een leercultuur. Bedrijven die scholing stimuleren, hebben vaak innovatievere en loyalere medewerkers. “Leren is een win-win”, zegt Verster. “Het verhoogt niet alleen je salaris, maar ook je voldoening en toekomstperspectief.”
Kortom: investeren in jezelf betaalt zich altijd uit. Of het nu om een vakcursus, taalopleiding of master gaat – kennis is het nieuwe kapitaal.
- Dyon Denswil: ‘Ik heb Rotterdam Ahoy van mijn saus laten pr…..
- Buurman verwondt dronken man met ’tjap’ na woordenwisse…..
- Kabinet president richt pijlen op lek en media; zwijgt over…..
- ‘Constitutioneel Hof dreigt slachtoffer te worden van polit…..
- Missives, miljoenen machtswellust..
- Gewapende overval aan Lalawweg..
- Kabinet President stelt onderzoek in naar lek vertrouwelijk…..
- Kanhai: “Santokhi moet strafrechtelijk vervolgd worden”..
- Kersten stapt in havenproject Comport met 50% aandeel..
- Rover mishandelt en berooft vrouw in woning..
- Gekozenen aanvaarden bij CHS resultaat verkiezing..
- Ursila Antoinette Stena-Maarbach..
- Economische gijzeling..
- NDP-assembleelid Jones: “Wij sluiten niemand uit”..
- Acht jaar cel en SRD 50.000 boete geeïst voor cokemokkel vi…..
- Netanyahu’s aanval op Iran – strategisch keerpunt of politi…..
- Zware metalen en zwangerschapsuitkomsten: Sheila Kort promo…..
- Financieel adviseur Karamat: RVI-programma ‘levensgevaarlij…..
- Mario Vermeer vertegenwoordigt Suriname op internationaal J…..
- Waarom Suriname zijn president niet meer in het geheim moet…..
- Vaststelling grens Suriname in afrondende fase..