Onderwijskundige benadrukt het belang van levenslang leren voor carrièregroei
Steeds meer onderzoek toont aan: investeren in kennis loont. Volgens onderwijskundige dr. Linda Verster is er een direct verband tussen leren en inkomen. “Wie blijft bijleren, vergroot niet alleen zijn vaardigheden, maar ook zijn kansen op de arbeidsmarkt”, aldus Verster.
Uit recente data blijkt dat werknemers met aanvullende diploma’s of cursussen gemiddeld 20% meer verdienen dan collega’s zonder extra scholing. “De arbeidsmarkt verandert snel. Digitalisering en nieuwe technologieën vragen om continue ontwikkeling”, legt Verster uit.
Ze benadrukt dat leren niet stopt na een diploma. “Online cursussen, workshops of een extra opleiding houden je kennis actueel en je positie sterk.”
Ook werkgevers hechten steeds meer waarde aan een leercultuur. Bedrijven die scholing stimuleren, hebben vaak innovatievere en loyalere medewerkers. “Leren is een win-win”, zegt Verster. “Het verhoogt niet alleen je salaris, maar ook je voldoening en toekomstperspectief.”
Kortom: investeren in jezelf betaalt zich altijd uit. Of het nu om een vakcursus, taalopleiding of master gaat – kennis is het nieuwe kapitaal.
- Moordverdachte sloeg slachtoffer met tas om vermeende seksu…..
- Suriname heeft per vandaag nieuw parlement..
- Learning for Life gemeenschapsproject voor horecasector..
- Afscheidswoorden voorzitter Assemblee Marinus Bee..
- Rabin Parmessar beëdigd als fungerend voorzitter van De Nat…..
- Gregory Rusland unaniem voorgedragen als vicepresidentskand…..
- Braderie Wit Santi brengt ondernemende vrouwen samen op 1 j…..
- Nieuwe DNA: Voor rust, verantwoordelijkheid en vooruitgang..
- Rabindre Parmessar nu fungerend voorzitter van DNA..
- 130 jaar KPS: van de samenleving, in de samenleving en voor…..
- Explosie door lekkende gascilinder zet houten woning in lic…..
- POLITIEKE WIL EN SKALIANS..
- LEERKRACHTEN ZIJN AL DECENNIA BEDELAARS..
- Nederland en Panama grootste afnemers van Guyanese offshore…..
- Rusland formeel vicepresidentskandidaat van de NPS; ministe…..
- Keti Koti-avond roept op tot herschrijven van geschiedenis …..
- Taxichauffeur verdacht van verkrachting na aangeboden lift..
- Vrouw doet aangifte uit angst voor brandstichting door buur…..
- KPS bestaat 130 jaar..
- DOLLARISATIE..
- Europa zucht onder eerste grote hittegolf van de zomer..