Vrienden Groep Himmat is na twee weken in Suriname te zijn geweest teruggekeerd naar Nederland. Ze hebben de 28ste container met hulpgoederen uitgeladen en gedistribueerd. Honderden personen met een lichamelijke beperking, instellingen, tehuizen, en (sport) organisaties zijn in aanmerking gekomen voor rolstoelen, rollators, loopkrukken, pampers en sportmateriaal. Op zaterdag 8 maart is gestart met de distributie vanuit de Matesa loods en op zondag 9 maart zijn in Lalla Rookh tijdens de Phagwá Milan ook donaties gedaan.
President Santokhi heeft 3 Himmat kopstukken alsnog gedecoreerd t.w.: Soerin Malhoe, Farid Habib en Hemant Lachman. Deze heren konden het vorig jaar niet aanwezig zijn bij de decoratieplechtigheid in verband met 49 jaar Staatkundige Onafhankelijkheid.
De VG Himmatleden hebben landelijk ook tehuizen van goederen en voeding voorzien. Een bijzondere activiteit was de vernoeming op dinsdag 18 maart 2025 van het sportcomplex te Leiding 9a naar wijlen Vice-President Jules Rattankoemar Ajodhia, die een enorme bijdrage heeft geleverd aan het sportgebeuren te eidingen en omgeving. Ze gaan weer aan de slag in Nederland terwijl Stg. OHM, Matesa en Elto doorgaan met het distributiewerk, administratie, reparaties en sociale netwerken in Suriname.
- Regering grijpt in om rijstsector te ondersteunen met vaste…..
- Minister Mac Andrew en ACT bespreken trainingen voor zelfre…..
- Regering grijpt in om rijstsector te ondersteunen..
- Chinese bedrijven bespreken infrastructuurprojecten met pre…..
- Kandidaatstelling in volle gang..
- Bolivia roept noodtoestand na tientallen doden bij overstro…..
- ‘Anton de Kom is nu echt thuis’..
- A20 kandidaten moeten uiterlijk 25 mei vermogen notarieel v…..
- Trump ondersteunt olieproductiebeleid Suriname..
- Bewoners Para voelen zich in de steek gelaten..
- ABOP uitgegroeid tot nationale partij..
- Surinaamse groente-export naar EU gestaakt:..
- Politieke beloftes: Meer dan mooie woorden nodig..
- Bewolkte lucht met af en toe regenbuien..
- Delegaties Dalian en partneronderneming bezoeken president …..
- Hoog bezoek: Rubio redt gezicht Santokhi nog een beetje..
- Hooggerechtshof Brazilië: Bolsonaro moet terechtstaan voor …..
- Open brief van de Federatie van Para Plantages..
- Haydy Helga Verwey (61) Amsterdam 22-3-2025..
- Beroving bij Ochama; slachtoffers gekneveld..
- ACT benadert AWJ voor trainingen binnenlandbewoners..