ROZENGEUR / Gerold Rozenblad
Ik heb gehoord dat de korpschef zijn autoruiten donker heeft laten tinten. Pikzwart! De man wil absoluut niet worden gezien. Ook zou hij naar verluidt net als assembleelid Sampie zijn telefoon hebben verlegd. En dat voor langere tijd. Kortom, de man kan of wil niet gezien worden en heeft ook helemaal geen zin om te worden bereikt.
Nog iets: bronnen beweren dat hij gezien is ergens aan de Bijlhoutweg. Ook voor langere tijd. Hij zou een stevige wasi zijn gaan nemen. Eentje waarbij je baadt, tot je huidskleur één of twee tinten lichter wordt. Inlichtingen zouden hem hebben hem bereikt dat Dora hem heeft bewiest! Eerlijk gezegd, als ik in zijn positie was, zou ik dat ook vermoeden en misschien zelfs een maand op ‘tapsey’ blijven.
“Als je terugrekent, moet het zo zijn geweest dat die korpschef tijdens de bewuste persconferentie al moet hebben geweten dat er geld ontbrak bij de Narcoticabrigade. Geen woord daarover”
Sedert de man heeft aangegeven dat hij Dora voor het gerecht zal slepen omdat zij heeft aangegeven dat een narco bende binnen het korps opereert, wordt de arme man overstelpt met slecht nieuws over de zonen en dochters van Hermandad. Je zou, gelet op het nieuws, denken dat die Hermandad een beruchte figuur is. Iemand als El Chapo. Iemand wiens nazaten slechts het verkeerde pad op kunnen, zoals die zonen van El Chapo die nu de ene na de andere worden opgepakt wegens drugs. Die nazaten van Hermandad blijken een kwelling te zijn geworden voor die korpschef.
Wie Dora kent kan zich levendig voorstellen dat zij nu in ademnood is van het hoestend en proestend lachen om wat zich aan het ontvouwen is, sedert haar uitspraak. Precies zoals zij aangaf heeft zij slechts gezegd wat wij allemaal weten. Er zitten tal van rotte appels in de organisatie.
Het loopt van de tot nu toe niet opgehelderde diefstal van wapens uit de wapenkamer tot aan de totale ontmanteling van de Narco brigade. Van hoge officieren die in een busje kilo’s drugs naar Paramaribo verreden, tot aan andere zonen van Hermandad die gesteund door zonen uit een ander gezin op klaarlichte dag een vermoedelijke ripdeal pleegden. Hoe erg moet het niet worden?
Hoe erg? Zo erg dat als je terugrekent, het zo moet zijn geweest dat die korpschef tijdens de bewuste persconferentie al moet hebben geweten dat er geld ontbrak bij de Narcoticabrigade. Geen woord daarover. Het enige dat we ons nu kunnen afvragen is of Dora niet wat zuinig is geweest met haar uitlatingen. Is het één bende of zijn het er meerdere?
Want ondertussen komt, zoals Starnieuws het mooi omschreef, nog een lijk de kast uitrollen. Bij post Munder kreeg drie miljoen SRD voeten. Weg! Kijk, daar krijg je als leidinggevende spontane migraine van.
Het kan geen toeval zijn. Dora heeft er op één of andere duistere manier de hand in. Hoe lang er ook mag zijn gebaad op tapsey, hopelijk heeft die korpschef van de du man een behoorlijke prasara sibi meegekregen om die stevig te halen door het gezin Hermandad!
roziegeur@gmail.com
- Eerste Festival de Guianas in Nickerie: ‘Een samensmelting …..
- Illegale landingsbaan in Goliath-gebied vernietigd..
- Brandweer treft extra maatregelen richting droge tijd..
- UNESCO prijst Suriname voor beheer Jodensavanne, maar dring…..
- Brandweer verhoogt paraatheid: extra maatregelen in droge t….
- Eerste vrouwelijke Javanistische voorganger in Suriname ing…..
- Moeder betrapt 14-jarige zoon naakt in kamer met 5-jarige d…..
- Hellings wacht besluit Arbeidsinspectie inzake zijn ontslag…..
- Reyme: ‘Deskundigheid is in principe niet goedkoop’..
- Huur tegen dr- en rr-leden Paramaribo en Sipaliwini: ‘Plaat…..
- Tjon-A-Fat blijft voorzitter Olympisch Comité..
- Illegale landingsbaan Goliath-gebied vernietigd.
- NPS-fractie bepaalt binnenkort welke sociale projecten uitg…..
- Politiebond vraagt om nieuwe uniformen en betere werkomstan…..
- ‘Droge periode vraagt om verhoogde paraatheid’..
- Opnieuw illegale landingsbaan Goliath-gebied onklaar gemaak…..
- Hellings wendt zich tot Arbeidsinspectie na ontslag EBS-dir…..
- Kustafslag bedreigt Chileense stranden.
- Suriname Import-Export Gids digitaal verkrijgbaar..
- OM maakt illegale landingsbaan onklaar..
- Nog steeds onduidelijkheid over afvloeiing bij Newmont..