Een helikopter is neergestort in de Hudsonrivier in New York. Volgens Amerikaanse media bevonden zich zeker vier mensen aan boord van het toestel. Er is vooralsnog één dode bevestigd, terwijl hulpdiensten met man en macht bezig zijn met reddingsoperaties.
De Amerikaanse televisiezender CBS meldt dat twee inzittenden uit het water zijn gehaald, maar hun toestand is nog onbekend. De brandweer en andere hulpdiensten zijn in groten getale uitgerukt en zetten reddingsboten in om mogelijke overlevenden te lokaliseren.
Op videobeelden die via sociale media worden gedeeld, is te zien hoe de helikopter ondersteboven in de rivier ligt, terwijl reddingswerkers rondom het toestel varen. Het gaat volgens eerste berichten om een privéhelikopter met een capaciteit van maximaal zeven personen.
Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend. De autoriteiten zijn gestart met een onderzoek. Ook de luchtvaartautoriteit van de Verenigde Staten (FAA) is betrokken bij de afhandeling van het incident.
De Hudsonrivier is vaker het toneel geweest van spectaculaire noodlandingen, zoals in 2009 toen piloot Chesley ‘Sully’ Sullenberger een passagiersvliegtuig veilig op de rivier wist te landen nadat beide motoren uitvielen. Deze keer lijkt het helaas om een tragischer afloop te gaan.
- Wolken blijven, kans op regen..
- “Parlement moet zorgen voor verankering van hervormingen in…..
- Meisje denkt steen met tanden te vinden, blijkt antieke sch…..
- Letitia Lorette Slijngard (42) Amstelveen 3-4-2025..
- Celita Cornelia Landbrug (76) Paramaribo 28-3-2025..
- Gajadien: LVV is vaker in opspraak gekomen..
- Presidentiële groep: Suriname moet zich voorbereiden op oli…..
- Ramautarsing: “Regering strooit met geld dat ze niet heef…..
- Reactie Jerrel Pawiroredjo op het artikel van de VES..
- Eckhorst: schuldratio Suriname ruim 40% lager dan oorspronk…..
- ‘Fiba certification’ voor Surinaamse arbiters in Guyana..
- Zestigplussers krijgen royalty’s van niets..
- Zeewier legt druk op visserijsector: vissers slaan alarm ov…..
- Olieprijzen blijven duiken uit angst wereldwijde handelsoor…..
- Column: Borrelpraat no. 866..
- Olie en Gas: Kans voor Suriname, als we klaar zijn..
- Zware aanrijding tussen twee auto’s eindigt in steekpartij …..
- “Onderwijskansen moeten vergroot worden”..
- POLITICI EN HET PPP-VERSJE..
- Trump-functionarissen: Meer dan 50 landen willen handelsbes…..
- Jay-Lissa Takora wint Little Miss Inheems 2025..