Verschillende politie-eenheden ontvingen in de middag van vrijdag 8 augustus 2025 via het Command Center een melding over een helikopter die een noodlanding maakte op een verkavelingsproject te Lelydorp. Ter plaatse troffen agenten een helikopter aan met vier inzittenden, die wegens slecht weer een noodlanding had moeten maken. Aan boord bevonden zich een Surinaamse piloot, drie Brazilianen, van wie een vrouw, twee mannen F.D.(46) en F.S.(51).
In opdracht van een Hulpofficier van Justitie, die ter plaatse aanwezig was, werd de helikopter direct doorzocht. Tijdens deze doorzoeking werd op F.D. een vuistvuurwapen aangetroffen. Daarnaast vond de politie iets meer dan een kilogram goud en onderdelen van vermoedelijk een zwaar wapen.
Alle inzittenden zijn door de politie bij proces-verbaal verhoord. Uit het onderzoek bleek dat het goud legaal was. Na overleg met het Openbaar Ministerie(OM) is het, na overhandiging van de benodigde documenten, teruggegeven aan de rechtmatige eigenaar.
De vrouwelijke passagier, die over een verblijfsvergunning beschikt, en de piloot mochten naar huis. De 46-jarige F.D., op wie het vuurwapen werd aangetroffen, is in overleg met het OM in verzekering gesteld op verdenking van overtreding van de Vuurwapenwet. De vreemdeling F.S., die illegaal in het land verblijft, zal ter zake overtreding van de Vreemdelingenwet worden overgedragen aan de Vreemdelingendienst voor verdere afhandeling.
Helikopter maakt noodlanding te Lelydorp; vreemdeling ter zake overtreding vuurwapenwet opgesloten Korps Politie Suriname.
- Nieuwe minister, oud verhaal..
- Albert Ramdin beschuldigd van buitensporige uitgaven, nepot…..
- Oud-Israëlische veiligheidschefs waarschuwen voor escalatie….
- Tesla sluit $16,5 miljard deal met Samsung: grote test voor….
- Beeld van ‘pornografische’ zeemeermin wordt verwijderd in D….
- Voormalig MI5-baas overleden op 90-jarige leeftijd.
- Benoeming Sewcharan in Staatsraad: versterking voor instit…..
- Regering afwezig in Newmont-crisis..
- AU-missie bevestigt doden van meer dan 50 al-Shabab-strijde….
- OAS secretaris-generaal wijst aantijgingen van de hand..
- Onderzoek Biza..
- Albert Ramdin van OAS beschuldigd van spilzucht, vriendjesp….
- Twee politieambtenaren verdacht van verduistering SRD 1 mil….
- Drie ontsnapte arrestanten uit cellenhuis Santodorp gezocht….
- Al sinds 2010 felle kritiek op hoge directiesalarissen.
- Artsen waarschuwen voor onbekende verlammingsziekte in Gaza..
- Chinese ambassadeur vol lof over Suriname..
- Artiesten eren scheidende operationeel manager Nederlandse …..
- MinOWC scherpt doorstroomcriteria aan voor Imeao-leerlingen..
- Opmerkelijk – 2-jarig meisje in koffer gestopt in Nieuw-Zee….
- Politie heeft een serieus probleem .