Alerte omstanders hebben donderdagmiddag een beroving verijdeld op de kruising van de Vredeslustweg en de Sreyalaan. Omstreeks 15.40 uur ontving het politiebureau De Nieuwe Grond een melding van een verdachte die ter plaatse was aangehouden door omstanders.
Toen agenten arriveerden, troffen zij zowel het slachtoffer, de 55-jarige D.L., als meerdere betrokken burgers aan. Uit het eerste onderzoek bleek dat het slachtoffer, een vrouw, kort daarvoor was aangesproken door de 28-jarige F.B.
D.L. probeerde de situatie te ontwijken door snel weg te lopen, maar werd ingehaald door de verdachte F.B., die haar damestas probeerde af te pakken. Ze vermoedde dat de verdachte van plan was haar te beroven, waarna ze luidruchtig om hulp riep.
De omstanders kwamen zonder aarzeling in actie. Zij grepen in en wisten de verdachte aan te houden en aan de politie over te dragen.
De verdachte werd direct overgebracht naar het bureau, waar hij werd voorgeleid aan een hulpofficier van justitie. Uit nader onderzoek bleek dat F.B. onder behandeling is bij het Psychiatrisch Centrum Suriname (PCS), wat invloed had op de verdere afhandeling van de zaak.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is de man na verhoor vrijgelaten, aangezien hij kampt met een geestelijke aandoening en reeds onder medische begeleiding staat.
- PL krijgt meer dan één zetel in regeerstructuur..
- A20 blijft trouw aan uitgangspunten..
- Stop Verbittering, Vergeef en Bouw; heilige opdracht voor S…..
- Politie sluit 28-jarige op die inrijdt op dief..
- Drs. Wim Bakker kritisch over mogelijke samenwerking NPS en…..
- OAS topman Ramdin: Een nieuw tijdperk van eenheid, vrede en…..
- ABOP sloot zich later aan bij coalitievorming; moet genoege…..
- Vallen en opstaan..
- Laatste fase verkiezingstelling: NDP blijft aan kop, nog 3 …..
- Baasaron mogelijk kandidaat voor ministerspost..
- Intentie zonder richting..
- Tot nu toe 9 parlementskandidaten bij voorkeur gekozen..
- Chaos troef..
- PSA-betaling vanaf 9 juni alleen digitaal..
- Vrouw omgekomen bij woningbrand..
- A20 zal Baasaron voordragen als nieuwe minister van EZ..
- Omstanders voorkomen beroving 55-jarige vrouw door verdacht…..
- Nieuwe PSA-website vanaf 9 juni operationeel..
- 28-jarige man rijdt in op dief; bestuurder in verzekering g…..
- Partijen zonder zetels hadden ook bij een samenwerking geen…..
- Haïtiaanse kinderen lopen risico op seksueel misbruik te mi…..