Een militair van het Nationaal Leger heeft gistermorgen een gewapende overval weten te verijdelen bij het bedrijf Kasi Trading aan de Beekhuizenweg. De militair, die tijdelijk als bewaker op het terrein werkzaam is, opende het vuur op drie gemaskerde mannen die met een wit busje het erf opreden.
ADVERTENTIE
Volgens de 26-jarige militair stopte het verdachte voertuig recht voor het wachthuisje. “Twee mannen stapten uit, volledig in het zwart gekleed en met bivakmutsen. Hun houding en vermoedelijke vuurwapens deden mij direct beseffen dat het serieus was,” verklaarde hij tegenover de politie.
De bewaker aarzelde niet en loste eerst een waarschuwingsschot in de lucht. Toen de verdachten desondanks op hem bleven afkomen, vuurde hij tien gerichte schoten af met zijn dienstwapen. De overvallers sloegen daarop op de vlucht en renden terug naar hun voertuig, waarmee ze zich uit de voeten maakten.
Bij aankomst van de politie werden onder meer glassplinters aangetroffen, vermoedelijk afkomstig van een beschadigde ruit van het vluchtvoertuig. Het is vooralsnog onbekend of een van de verdachten gewond is geraakt.
De militair vermoedt dat de overvallers hem eerst wilden overmeesteren om vervolgens het terrein binnen te dringen. Door zijn kordate optreden kon erger worden voorkomen. De politie heeft de zaak in onderzoek en is nog op zoek naar het betrokken voertuig en de drie voortvluchtige daders.
- Makandra-programma versterkt plant- en dierzorg..
- Culturele avond 45ste Lions-conventie: ‘Friendship and fu…..
- Stemmen bij volmacht..
- Studietoelage wordt eind volgende week uitbetaald..
- Wie is Robert Prevost, de nieuwe paus Leo XIV?..
- Moeders..
- SAO voert 44 jaar vakscholing met inspirerende workshop..
- Dodelijke aanrijding op Garnizoenspad..
- Eerste stembiljetten verstrekt aan hoofdstembureaus..
- Stemmen voor Evenwicht: Samen Werken aan een Nieuw Suriname..
- Gijzeling parlementair werk..
- Brunswijk: “Campus Marowijne nog lang niet op volle krach…..
- President bezoekt Veteranen Voetbalcompetitie..
- JusPol opent BuFaZ- en rechtszorgkantoren in Commewijne en …..
- SAO certificeert werkende cursisten in Koeltechniek en GAWA…..
- Man veroordeeld voor verkrachting minderjarige stiefdochter..
- Colporteurs oproepingskaarten stuiten op adresproblemen..
- Vaktraining Textiele Werkvormen gelanceerd te Sunny Point..
- SBWB met zwaar geschut op Roger Boyce..
- Aanvragen voor milieuanalyse vanaf 15 mei niet meer gratis..
- Verklaring AWJ naar aanleiding van uitlatingen over ontslag…..