Halliburton Guyana Inc. heeft een officiële Request for Information (RFI) uitgegeven voor ingenieursdiensten ten behoeve van de bouw van een vloeibare modder- en bulkinstallatie in Suriname. De installatie zal een cruciale rol spelen in de voorbereiding op de eerste offshore olieproductie van het land, gepland voor 2028 in het GranMorgu-veld.
De opdracht omvat het volledige ontwerptraject voor civiele constructie, mechanische leidingsystemen en elektrische installaties. Geïnteresseerde leveranciers dienen hun bedrijfsregistratie, TIN-certificaat en een presentatie van hun ervaring in te dienen, samen met het ingevulde RFI-vragenformulier. Halliburton is al actief in de regio en exploiteert momenteel een van de grootste modderinstallaties op het westelijk halfrond in buurland Guyana.
Het bedrijf levert daar een breed scala aan diensten aan de olie- en gassector, waaronder directioneel boren, datalogging, cementering, stimulatie en diverse chemische producten voor olievelden.
De uitbreiding naar Suriname komt op een strategisch moment, nu het land zich voorbereidt op grootschalige offshore olieproductie vanuit het pas hernoemde GranMorgu-veld (voorheen Sapakara South-Krabdagu).
De eerste olie wordt verwacht in 2028. SBM Offshore en Technip Energies hebben reeds de opdracht binnengehaald voor het ontwerp en de installatie van een drijvend productie-, opslag- en losplatform (FPSO). Met deze stap zet Halliburton zijn regionale aanwezigheid kracht bij en onderstreept het bedrijf het toenemende belang van Suriname als opkomende speler in de wereldwijde energiesector.
The post Halliburton zoekt ontwerpteam voor modder- en bulkplant in Suriname ..
- Politie onderschept grote lading beschermde krapé-eieren in…..
- Yeung op weg naar nationale schaaktitel..
- Santokhi wil digitalisatie van verkiezingsorganisatie..
- Zangeres Hennah Loraine brengt eerbetoon aan overleden coll…..
- ‘Jurisprudentie Inter-Amerikaans Hof cruciaal voor Constiti…..
- DOODSBEDREIGING VOOR CUBAANSE YOUTUBER..
- China slaat hard terug in handelsoorlog Amerikaanse tarieve…..
- Satellietbeelden tonen enorm landverlies te Weg naar Zee..
- Skelet Baling Sabana na jaar nog niet geïdentificeerd..
- Marcel Pinas en Isan Corinde brengen ons terug naar de tent…..
- ‘Onteigening’ van plantagegronden is vanaf 1 mei 2025 r…..
- VMS betwist beweringen van de VES inzake declaraties specia…..
- ‘Weinig bekend over onderdrukking en verzetsmethoden Javaan…..
- Chinese Onderzoekers Ontdekken Geheimen van Bloempotslang..
- BiZa-minister Landvreugd: “Niks mis mee met de verkiezingso…..
- Goudsmid overvallen in woning..
- Landvreugd: Organisatorisch niets verkeerd aan verkiezingsp…..
- Raghoebarsing: “Sociale uitkeringen zijn geen verkiezingsst…..
- Minister Ramadhin reageert op uitspraken collega-artsen en …..
- Stichting Prasoro eist betaling van SoZaVo: bijna 1 miljoen…..
- Notariaat Kalisingh vacature..