Guno Burleson heeft de eerste slag geslagen in het sneldamtoernooi. De Internationaal Grootmeester won zondag in het Denksport Centrum de eerste etappe van het jaarlijks terugkerend evenement van de Surinaamse Dambond (SDB).
Burleson eindigde na negen partijen met 15 punten op de eerste plaats. Runner-up en titelverdediger Federatie Meester (MF) Arief Salarbaks behaalde 14 punten, terwijl Santosh Bhagwandas derde werd met 13 punten.
Federatie Meesters William Orie en Gerson Bendt rondden de top vijf af met eveneens 13 punten, maar minder weerstandpunten dan Bhagwandas. Er deden in totaal 48 dammers mee aan de eerste etappe.
Op de overall standenlijst is Burleson na één uit vier etappes koploper met 10 punten. Salarbaks is tweede met 8 punten terwijl Bhagwandas, Orie en Bendt 6, 4 om 2 punten hebben. De dammer die aan het einde van de rit na vier etappes de meeste punten heeft vergaard wordt kampioen.
De verschillende winnaars worden met prijzen beloond. De kampioen, semikampioen en nummer drie van elke etappe krijgen een trofee, terwijl in het overall klassement de nummers 1 tot en met 5 naast trofeeën ook een geldbedrag ontvangen.
- Negativiteit en haat..
- Zwaarbewapende groep overvalt Sabajo Hill, voertuigen en we…..
- Al 33 gevallen van dengue gemeld in 2025..
- Inbraak in woning Vredenburg Serie B: jachtgeweer en sierad…..
- Voorganger verdacht van seksueel misbruik blijft aangehoude…..
- Santokhi en IMF-delegatie bespreken uitdagingen en vooruitz…..
- Schorsing EITI laat deur open voor corruptie..
- Santokhi bij lanceren bullionproject: Surinamers mede-eigen…..
- VIDS spreekt afkeuring uit over bijeenkomst presidentiële c…..
- Minister Landvreugd stemt in met teruggave perceel Paramari…..
- ZOUT IN DE WONDEN EN ZAND IN DE OGEN..
- President Guyana roept Suriname op tot snelle voorbereiding…..
- Landvreugd zal perceel teruggeven aan de Staat..
- Werkgroep bezig met activiteiten voor 50 jaar Srefidensi..
- ‘The Spirit of Matawai’-zepen in de maak..
- Dambond start sneldamkampioenschap..
- Kanhai: Geen bewijs dat ‘Bordo’ cocaïne heeft ingevoer…..
- Minister Mathoera: Nationaal Leger focust zich weer op kern…..
- Nieuw kiesstelsel ‘onbekend’ in delen Boven-Surinamegeb…..
- Strengere controle op buitenlandse werknemers..
- Dinotha: ‘De afdeling doet heel hard hun best’..