Een deel van het programma.
Een grote delegatie van de regeringstop zal vandaag de ingebruikname van een trimbaan te Lelydorp bijwonen. Zeven beleidsmakers: president Chan Santokhi, vicepresident Ronnie Brunswijk, de ministers Gracia Emmanuel en Albert Ramdin, parlementsvoorzitter Marinus Bee, de Indiase ambassadeur Gupta Subhash en de districtscommissaris Shafiek Goelaman, zullen een toespraak houden alvorens het naambord wordt onthuld.
De trimbaan in 2024 tijdens de werkzaamheden.
Deze trimbaan aan de Lelydorperweg maakt deel uit van het Quick Impact Project van het ministerie van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS). ‘De regering streeft ernaar om met dit project de sportparticipatie van de gemeenschap te vergroten en de gezondheidstoestand te verbeteren’, werd in mei 2024 geschreven door de Communicatie Dienst Suriname, toen de voorbereidingen werden getroffen.
De ingebruikname is gepland op de jaardag van president Santokhi, waarbij diverse projecten worden opgeleverd en aangevangen. Allemaal met als centrale thema: bevorderen van productiviteit, welzijn, duurzame ontwikkeling en veiligheid.
Na de toespraken en de onthulling van het naambord, zullen de president en vicepresident een demonstratie ‘hard lopen’ geven.
- Leerlingen met gehoorbeperking krijgen kans verder te stude…..
- Marjorie Berenstein..
- Staatsbesluit en raadsvoorstel institutionalisering Loonraa…..
- ECD blijft overtredingen tegenkomen bij supermarkten..
- ECD-controle stuit op onjuiste kassasystemen en gewicht van…..
- Open brief aan de regering en het Onafhankelijk Kiesbureau …..
- Ramdin: ‘Elk land heeft het recht illegalen uit te zetten…..
- TotalEnergies: ‘Gran Morgu-project zal naar verwachting 3.…..
- De Arend-coach Eendragt: ‘We gaan voor het beste resultaat …..
- Staatsolie lanceert nieuwe obligatie voor offshore-olieproj…..
- Politiek midden blok in de maak..
- Goud stijgt boven $ 2.800 na tariefdreigingen Trump..
- Van Dijk-Silos: ‘Nieuwe Terugroepwet in strijd met de democ…..
- Onderzoek toont aan: Initiatieven mediabedrijven minimaal o…..
- Terugroepwet aangenomen, geeft politieke partijen macht ass…..
- Regering asfalteert driftig in Wanica..
- Start distributie voedselproducten uit India ter ondersteun…..
- Drie miljoen hindoes nemen ‘heilige duik’ na do…..
- Tekort speciale zeep AZP wordt opgeheven..
- Staatsolie lanceert uitgifte GranMorgu-obligatie..
- De wandeling..