In Reeberg is onrust ontstaan rond een stuk landbouwgrond dat al 25 jaar in bezit zou zijn van de familie Van Dijk. Weduwe John van Dijk vertelde in een interview met DTV Express, dat de grond, oorspronkelijk gekocht van de heren Holband en Kodebaks, in 2001 officieel werd overgeschreven op naam van haar man, en later op de stichting van hun kinderen. Alle betalingen en overschrijvingen zouden zijn voldaan, inclusief recente verlengingen bij de Centrale Bank.
Tot haar verbijstering kreeg de familie echter te horen dat het perceel in 33 kavels is verdeeld en aan meerdere stichtingen en personen is toegewezen.
“Volgens de kaart staan er paaltjes, maar op het terrein zelf is niets te zien”, aldus Van Dijk. Buurtbewoners bevestigen dat er nooit verkavelingsactiviteiten plaatsvonden.
De familie beraadt zich nu met een jurist. “Waar moeten wij met onze koeien en aanplant naartoe?”, vraagt Van Dijk wanhopig.
- Minister Currie: ‘Onderwijs is een investering, geen kost…..
- SRS 60 jaar: ‘We blijven de stem van het volk’..
- Sharman: Aantal auto’s Santokhi is populistisch praatje..
- Amzad Abdoel gekozen tot vicevoorzitter Staatsraad.
- Vakbond SBB legt werk neer uit onvrede over beleid directie..
- Ronald Listeri Kensmil..
- Amzad Abdoel vicevoorzitter Staatsraad..
- Kenneth Lothar Sanches..
- Monique Dongor-Struiken..
- X hervat AI-chatbot Grok na korte opschorting.
- Video -Swarbrick geschorst na oproep tot sancties tegen Isr….
- PLO houdt TCT-minister pijnpunten voor..
- Vruchtbaar werkoverleg en kennismaking Korpsleiding en SPB.
- JusPol dreigt in de knel te komen door jarenlange betalings…..
- Omdat hij ook voor ons zou hebben gestreden..
- Herkansingsnormen verruimd om meer studenten de kans te gev…..
- Egyptische TikTokker start hongerstaking tegen marteling in….
- PAHO publiceert nieuwe update over Oropouche-koorts in de A….
- Jaarvergadering Rechtspraak Suriname 2025: ‘Toegankelijke r….
- Buurvrouw gooit hamer naar kinderen en bedreigt moeder..
- Belangrijkste internationale nieuws.