GOw2 Energy Suriname N.V., een dochteronderneming van Staatsolie, heeft haar vernieuwde tankstation aan de Mahonylaan officieel heropend. Volgens Staatsolie-directeur Annand Jagesar is dit moderne station een waardevolle toevoeging aan het World Class Retail Network van GOw2. De locatie onderging een volledige renovatie: de infrastructuur werd verbeterd, de ondergrondse tanks zijn vernieuwd en het terrein is verhoogd om wateroverlast te voorkomen. Ook is er nu een moderne winkel en zijn er vier selfservice pompen die 24/7 beschikbaar zijn.
Volgens Jagesar werkt het vernieuwde station volledig op selfservice, wat het tanken gebruiksvriendelijker maakt. Tijdens een testperiode gaf 70 tot 80 procent van de klanten aan deze manier van bedienen als comfortabel en efficiënt te ervaren. Met vier pompen en in totaal acht tappunten verloopt de doorstroming vlotter en is het station minder afhankelijk van personeel. De totale investering bedroeg 1,8 miljoen Amerikaanse dollar. De directeur geeft aan dat er plannen zijn om meer grote stations te bouwen, aangezien veel klanten nog te ver van zo’n voorziening wonen.
GOw2 is ondertussen bezig met het moderniseren van de vestigingen in Tourtonne en aan de Derde Rijweg. Daarnaast is de bouw gestart van het eerste servicestation in het district Saramacca. Per locatie wordt gekeken als selfservice of bediening door personeel beter past, afhankelijk van de lokale situatie en gewoonten. De directeur benadrukt dat het World Class Retail Network van GOw2 niet alleen gericht is op technische verbeteringen, maar ook op maatschappelijke betrokkenheid.
- Wie betaalt de verkiezingspropaganda?..
- Simons bedankt Para voor buitengewone inzet..
- Nieuwe single Byciel Watsaam weer verrassend..
- Vandalisten vernielen speeltoestellen Brasaplein..
- Ramdin houdt eerste OAS-vergadering in Antigua en Barbuda..
- Esajas: ‘SRD geen stabiele rekeneenheid meer’..
- Simons in Para: Simons: Decentralisatie wordt speerpunt van…..
- Diefstal Johan Adolf Pengel-luchthaven opgelost..
- SEOGS, blubber en politiek..
- Braziliaan overlijdt na ongeval met ATV..
- Sewcharan hoopt op verkiezing president en vicepresident zo…..
- RVM besloot dat Javaans Nieuwjaar geen nationale vrije dag …..
- Putin veroordeelt Amerikaanse aanval op Iran..
- Verpaupering ‘Sosis’..
- Geestelijk verwarde bewoner steekt eigen woning in brand..
- Suriname slaagt er niet in om te stunten en is uitgeschakel…..
- Dief slaat toe op recreatieoord, ontvreemdt sieraden..
- Inbraak bij STVS zorgt voor ravage, maar geen buit meegenom…..
- Voormalig Democratisch adviseur: “Afzetting Trump na aanval…..
- Braziliaanse man overlijdt bij ATV-ongeval in Nassaugebied..
- Recht van de consument in Nieuw Burgerlijk Wetboek..