GOw2 Energy Suriname N.V., een dochteronderneming van Staatsolie, heeft haar volledig vernieuwde tankstation aan de Mahonylaan feestelijk heropend. De locatie maakt nu deel uit van het zogenoemde World Class Retail Network van GOw2 en staat symbool voor modernisering, duurzaamheid en maatschappelijke betrokkenheid.
Volgens Staatsolie-directeur Annand Jagesar is het tankstation een strategische aanwinst voor de infrastructuur van GOw2. De herontwikkeling omvatte onder meer de vervanging van verouderde ondergrondse tanks, verhoging van het terrein ter voorkoming van wateroverlast en aanleg van een moderne winkel. Klanten kunnen 24 uur per dag, zeven dagen per week terecht bij vier selfservice-pompen met in totaal acht tappunten.
Foto: CDS
Tijdens de openingsceremonie op woensdag 26 juni spraken onder anderen GOw2-retailer Rezah Amirkhan, Eddy Fränkel (Director Downstream & Power bij Staatsolie) en Annand Jagesar. Laatstgenoemde benadrukte dat het station volledig draait op selfservice. “Uit een testfase bleek dat 70 tot 80 procent van de klanten deze methode als gebruiksvriendelijk en efficiënt ervaart. Dit zorgt voor snellere doorstroming en minder afhankelijkheid van personeel,” aldus Jagesar.
De civieltechnische versterking van het terrein, inclusief verbeterde riolering, draagt volgens Staatsolie ook bij aan de leefomgeving van de buurt. De totale investering in het project bedroeg 1,8 miljoen Amerikaanse dollar. GOw2 wil deze lijn doortrekken en heeft plannen om meerdere grootschalige tankstations te bouwen, omdat veel burgers nog te ver van een moderne voorziening wonen.
Foto: CDS
Momenteel wordt gewerkt aan de modernisering van de GOw2-vestigingen in Tourtonne en aan de Derde Rijweg. In het district Saramacca is gestart met de bouw van het eerste servicestation buiten Paramaribo. Per locatie wordt bekeken of selfservice of traditionele bediening het beste past bij de lokale gemeenschap.
Bij de opening aan de Mahonylaan onderstreepte Jagesar het belang van maatschappelijk verantwoord ondernemen. Lokale instellingen zoals Wisma Karijawatie, Siswa Tama en de O.S. Maretraite ontvingen symbolische donaties. “Waar we ook opereren, willen we tastbare waarde creëren – voor de klant, de gemeenschap en het land,” stelde Jagesar.
Foto: CDS
Foto: CDS
Foto: CDS
- Bewustwording over klimaatfinanciering essentieel voor klim…..
- Missverkiezingen verenigen zich..
- Momenten van zon, maar ook onweersbuien..
- Simons: iedereen is welkom om te helpen..
- Torenhoge schuld IOL bij Telesur voor een deel afgelost..
- Militanten ontvoeren 120 kinderen in Mozambique..
- Drie leden ‘witte handschoenen-bende’ gearresteerd na auto-…..
- Beperkt effect VS-bombardement op Iraanse nucleaire sites..
- Aangepaste loonreeksen voor vijf bonden zorgsector..
- Tekortkomingen verkiezingen worden meegenomen bij evaluatie..
- Waarom Duitslands Baerbock ongeschikt is als nieuwe preside…..
- SB – AVA 3 juli 2025 SU..
- OW niet in staat kapot weggedeelte van Van ’t Hogerhuysstra…..
- Somohardjo gaat ervan uit dat Brunswijk regeerakkoord alsno…..
- BESCHOUWING — Het kiezersbedrog van Ronnie Brunswijk..
- Burgers betalen 5 euro aan leges voor spoedaanvraag paspoor…..
- Plein aanvaardt verkiezing na intrekking door Patricia Etne…..
- Epilepsie nog onderbelicht in Suriname..
- De Siddering: Herinnering als Moreel Zintuig..
- Trio moet jachtgeweren onder bedreiging afstaan..
- “Dat is antisemitisch!””Jullie ogen liege…..