De goudroof aan de Sun Parklaan op vrijdag 13 juni blijkt een veel complexere zaak dan aanvankelijk gedacht. De politie heeft inmiddels vier mannen in verzekering gesteld, onder wie twee burgers, een politiebrigadier en – opvallend genoeg – de aangever zelf.
Het onderzoek werd direct na de melding opgestart. De aangever verklaarde slachtoffer te zijn van een gewapende overval waarbij goud zou zijn buitgemaakt. Op basis van zijn verklaring kwam een politiebrigadier al snel in beeld; hij werd na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
De zaak nam vervolgens een onverwachte wending. Bij verder onderzoek schakelde het rechercheteam de hondenbrigade in om voertuigen te doorzoeken die vermoedelijk betrokken waren bij de vermeende goudroof en het transport van het ‘waardevolle goed’. De speurhonden sloegen echter niet aan op goud, maar reageerden sterk op andere verboden stoffen. Dit wekte het vermoeden dat er sprake was van een misleidende aangifte.
Daarop werd ook de aangever, een ondernemer van Colombiaanse afkomst, gearresteerd. Hij wordt nu verdacht van betrokkenheid bij een criminele constructie, waarbij mogelijk geprobeerd werd een ander misdrijf te verhullen onder het mom van een goudroof.
De politie benadrukt dat het onderzoek nog in volle gang is en sluit meer aanhoudingen niet uit. De zaak lijkt zich inmiddels te ontvouwen tot een breder netwerk van corruptie en misleiding, zowel binnen als buiten het politiekorps.
- AWJ-minister Mac Andrew weerspreekt dat huurgelden vooruitb…..
- Humphried (Humphrey) Wilando Halfhuid..
- Shirley Marie van Dijk-de Jong..
- Nurmohamed: ‘Suriname veelbelovend land internationale infr…..
- NDP zou met het oude kiesstelsel 24 zetels behalen..
- B E K E N D M A K I N G:..
- Van A-Z: 2025-2050; Van Afhankelijkheid naar Zelfvertrouwen..
- NDP zou bij oud kiestelsel 24 zetels behaald hebben..
- Jayant Uttamkumar Mangal..
- Ibu Waginem Kasanpawiro – Troenosemito..
- Georges Mikhael Issa..
- Georges Mikhael Issa..
- Suriname benadrukt versnelde aanpak kinderarbeid tijdens IL…..
- Project ‘Developing Young Leaders’ versterkt Surinaamse jon…..
- Onaanvaardbare verrijking..
- Assembleevoorzitter Bee: “Het gaat niet om mij, het gaat om…..
- Infrastructuurprojecten Suriname centraal tijdens bezoek mi…..
- Centraal Hoofdstembureau stelt officiële verkiezingsuitslag…..
- Suriname ziet voorbeeld in India’s digitale arbeidsinfrastr…..
- AWJ: Geen sprake van vooruitbetaling 96.000 US dollar voor …..
- Natio hoopt op gunstige loting slotronde WK-kwalificatie..