Lalinie Gopal tijdens een ressortmeeting te Tammenga. Beeld: NDP.
Lalinie Gopal, voormalig minister van Sport- en Jeugdzaken heeft zich zondag tijdens een ressortsvergadering van de NDP in Tammenga, gericht tot de first voters. De jongeren die 18 jaar zijn geworden sinds de laatste verkiezingen, moeten volgens Gopal niet trappen in de beloften van president Chan Santokhi. Zij liet geluidsfragmenten afdraaien van eerdere beloftes van Santokhi, waarin hij zei dat alle jongeren die de leeftijd van 18 jaar bereikt hebben, voorzien zullen worden van een stukje grond. Echter, Gopal stelt dat jongeren nu slechts SRD 800,- krijgen.
‘Deze mensen zijn master in misleiden. Het gaat jullie niet meer lukken’, zei Gopal. Zij stelt dat 25 mei een spannende verkiezing zal zijn, omdat jongeren zullen laten zien dat ze niet omkoopbaar zijn met een SRD 800,-.
Gopal zegt dat de jongeren 20% uitmaken van de bevolking van Suriname. Deze doelgroep zal het verschil moeten uitmaken bij de komende verkiezingen. De politicus heeft een paar keer de aanwezige jongeren opgeroepen niet in valse beloftes te trappen.
- Gajadien: LVV is vaker in opspraak gekomen..
- Presidentiële groep: Suriname moet zich voorbereiden op oli…..
- Ramautarsing: “Regering strooit met geld dat ze niet heef…..
- Reactie Jerrel Pawiroredjo op het artikel van de VES..
- Eckhorst: schuldratio Suriname ruim 40% lager dan oorspronk…..
- ‘Fiba certification’ voor Surinaamse arbiters in Guyana..
- Zestigplussers krijgen royalty’s van niets..
- Zeewier legt druk op visserijsector: vissers slaan alarm ov…..
- Olieprijzen blijven duiken uit angst wereldwijde handelsoor…..
- Column: Borrelpraat no. 866..
- Olie en Gas: Kans voor Suriname, als we klaar zijn..
- Zware aanrijding tussen twee auto’s eindigt in steekpartij …..
- “Onderwijskansen moeten vergroot worden”..
- POLITICI EN HET PPP-VERSJE..
- Trump-functionarissen: Meer dan 50 landen willen handelsbes…..
- Jay-Lissa Takora wint Little Miss Inheems 2025..
- Eleonora Cadogan-Clydesdale..
- 3×3 basketbalselectie strandt in groepsfase in Guyana..
- Hiv-remmers deels beschikbaar: distributie hervat deze week..
- VLS dient 6 beroepschriften in bij de president..
- SVV 1 verrast Survos in U17-meisjes volleybalfinale..