Imro H. heeft zijn zus L.H. met een stuk hout op haar hoofd geslagen, waardoor ze momenteel door een neuroloog behandeld moet worden. Uit onderzoek is gebleken dat er vaker ruzies zijn tussen de broer en zus. De aanleiding was een avond waarop Imro, zoals gewoonlijk onder invloed van alcohol, naar huis kwam.
Bij aankomst vroeg hij zijn zus L.H. of ze even naar hem wilde luisteren. L.H., die zich in de woning van haar buurvrouw bevond, kwam naar buiten om met hem te praten. Wat volgde was een gewelddadige uitbarsting waarbij Imro het slachtoffer met een stuk hout op het hoofd sloeg, met een barstwond van ongeveer vier centimeter als gevolg.
De buurvrouw hoorde L.H. plotseling schreeuwen en ging snel naar buiten om te kijken wat er aan de hand was. Ze verklaarde dat ze Imro hoorde schelden en zijn zus slaan. Daarop pakte ze het stuk hout van Imro af en sloeg hem daarmee op zijn arm, waardoor hij stopte met het slaan van zijn zus.
Imro pakte vervolgens een ander stuk hout met spijkers en bedreigde opnieuw zijn zus en de buurvrouw. De gealarmeerde politie constateerde dat Imro onder invloed van alcohol verkeerde en bracht hem naar het politiebureau voor ontnuchtering.
De volgende dag werd hij aangehouden. Zowel bij de politie als tijdens de rechtszitting verklaarde hij dat hij wel een stuk hout in zijn hand had, maar niemand daarmee had geslagen.
Hij beweerde zelfs dat hij door zijn zus met een stok was aangevallen. Tijdens zijn verhoor gaf hij aan dat hij dronken was en zich niet precies kon herinneren wat er was gebeurd.
De rechter veroordeelde Imro tot een gevangenisstraf van zes maanden, waarvan vijf maanden voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Imro betuigde spijt van zijn daden, vooral omdat hij hiermee ook zijn vrouw belast.
De magistraat benadrukte dat Imro zich moet laten behandelen voor zijn alcoholverslaving, om te voorkomen dat het in de toekomst opnieuw misgaat.
- Oppositie: Regering bang om met de billen bloot te moeten..
- Matawai krijgt nieuwe bruggen en kunstgrasveld..
- Ontwatering Esther Stichting aangepakt na noodsignaal..
- Regionale mediaorganisaties benadrukken rol van AI..
- Digitale spaarrekening voor burgers: Suriname lanceert roya…..
- President voert overleg met rijschoolhouders..
- Bedrijf uit Dubai presenteert zonne-energieproject aan pres…..
- Protest Stichting Lelydorp 2000 en omwonenden tegen bouw op…..
- Suriname zakt op persvrijheidsindex: zorgwekkende trend..
- ACM vraagt aandacht voor veiligheid journalisten en impact …..
- SVB-verkiezingen: De antwoorden zijn in de huidige SVB-stat…..
- Kiezers dom of politici dom?..
- “Geen reden tot zorg over verkiezingsorganisatie”..
- Markante Surinamers onderscheiden voor verdienstelijke bijd…..
- OKB informeert EU-waarnemers over verkiezingen..
- Kolkenzuiger ingezet bij Esther Stichting om verstoppingen …..
- Peruaans marineschip botst tegen olieplatform in de Amazone…..
- Boze en teleurgestelde medewerkers PCS smeken om salaris..
- Man aangehouden na ongewenste aanraking en diefstal..
- ‘Dit land heeft kundige mensen nodig, geen loze beloften of…..
- E-visa applicatie en chatbot gelanceerd tijdens AI-bewustwo…..