Imro H. heeft zijn zus L.H. met een stuk hout op haar hoofd geslagen, waardoor ze momenteel door een neuroloog behandeld moet worden. Uit onderzoek is gebleken dat er vaker ruzies zijn tussen de broer en zus. De aanleiding was een avond waarop Imro, zoals gewoonlijk onder invloed van alcohol, naar huis kwam.
Bij aankomst vroeg hij zijn zus L.H. of ze even naar hem wilde luisteren. L.H., die zich in de woning van haar buurvrouw bevond, kwam naar buiten om met hem te praten. Wat volgde was een gewelddadige uitbarsting waarbij Imro het slachtoffer met een stuk hout op het hoofd sloeg, met een barstwond van ongeveer vier centimeter als gevolg.
De buurvrouw hoorde L.H. plotseling schreeuwen en ging snel naar buiten om te kijken wat er aan de hand was. Ze verklaarde dat ze Imro hoorde schelden en zijn zus slaan. Daarop pakte ze het stuk hout van Imro af en sloeg hem daarmee op zijn arm, waardoor hij stopte met het slaan van zijn zus.
Imro pakte vervolgens een ander stuk hout met spijkers en bedreigde opnieuw zijn zus en de buurvrouw. De gealarmeerde politie constateerde dat Imro onder invloed van alcohol verkeerde en bracht hem naar het politiebureau voor ontnuchtering.
De volgende dag werd hij aangehouden. Zowel bij de politie als tijdens de rechtszitting verklaarde hij dat hij wel een stuk hout in zijn hand had, maar niemand daarmee had geslagen.
Hij beweerde zelfs dat hij door zijn zus met een stok was aangevallen. Tijdens zijn verhoor gaf hij aan dat hij dronken was en zich niet precies kon herinneren wat er was gebeurd.
De rechter veroordeelde Imro tot een gevangenisstraf van zes maanden, waarvan vijf maanden voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Imro betuigde spijt van zijn daden, vooral omdat hij hiermee ook zijn vrouw belast.
De magistraat benadrukte dat Imro zich moet laten behandelen voor zijn alcoholverslaving, om te voorkomen dat het in de toekomst opnieuw misgaat.
- Stroomstoring treft grote delen van Spanje en Portugal..
- Minister MacAndrew: Moderne Arbo-wet essentieel voor veilig…..
- OPTSU: “Overheid en verwerkers buiten volk en rijstboeren u…..
- DNA-kandidaat Nibte bezorgd na nieuwe inbraakpoging bij ver…..
- Mijn gezondheid is geen bevel..
- Bondru zegt: Stemmen op integere leiders en steunt voor Mat…..
- Waardering..
- ‘Positie vrouwen in Surinaamse sport nog steeds niet wat he…..
- Extra bewaking bij commissariaten na pogingen tot inbraak..
- Eerste verkiezingsbeurs erg gemoedelijk verlopen..
- Kick-off jaarlijkse traditie ‘Huldiging Doorzetters’, met e…..
- Verklaring van A20, PRO en DOE..
- Wandelloop voor verbetering van leefbaarheid in woonwijk La…..
- Autobestuurder rijdt tegen trekker op en overlijdt in zieke…..
- Gemoederen verhit tijdens verkiezingsdebat Surinaamse polit…..
- Soerijatie Jatin gehuwd Zuidveen..
- Noodoplossing bedacht voor wateroverlast Van ‘t Hogerhuysst…..
- Latour in transitie; project Belgische studenten in uitvoer..
- 23-jarige bestuurder overlijdt in ziekenhuis na botsing teg…..
- REQUEST FOR EXPRESSION OF INTEREST FOR CONSULTING SERVICESO…..
- Autobestuurder overlijdt na zware botsing met trekker in Ni…..