Een groep van vier personen is maandagavond slachtoffer geworden van een gewelddadige beroving op de Kennedyweg in het district Para. De daders gingen er met een aanzienlijke buit vandoor, waaronder geld, sieraden en mobiele telefoons.
Volgens de verklaring van een 39-jarige vrouw uit het district Brokopondo was zij samen met haar zoon (21) en haar neefje (17) op weg van de luchthaven naar Paramaribo. Ze hadden net de 19-jarige vriendin van de zoon opgehaald, die uit Nederland was gearriveerd. Kort na het passeren van de Desi Bouterse Highway haalde hun voertuig twee andere auto’s in. Even later werd hun auto door een grijs voertuig ingehaald en opzettelijk aangereden, waardoor de rechterzijspiegel inklapte.
De bestuurder van het andere voertuig stapte uit en liep naar hun auto. Hij gaf aan dat hij de verzekering zou bellen en keerde terug naar zijn voertuig. Plotseling renden drie gemaskerde mannen, gewapend met een mes en schroevendraaiers, op de slachtoffers af. De inzittenden werden onder bedreiging beroofd van hun persoonlijke eigendommen, waaronder sieraden, telefoons en contant geld.
De 19-jarige vriendin die uit Nederland kwam, werd uit de auto getrokken en met de dood bedreigd als zij haar tas niet zou afstaan. Een van de daders nam haar koffer uit de achterzitting en vluchtte ermee. Volgens haar verklaring had een onbekende man op de luchthaven zich eerder opdringerig gedragen bij het helpen met haar bagage. Ze vermoedt dat de daders specifiek op haar uit waren.
Na de roof stapten de verdachten in hun voertuig en reden met hoge snelheid weg in de richting van Paramaribo. Bij aankomst op het politiebureau verklaarden de slachtoffers geen zichtbare verwondingen te hebben, maar wel nekklachten. Zij werden voor medische controle doorverwezen. Het voertuig van de slachtoffers, een witte Toyota Vitz, had geen zichtbare schade, behalve de ingeklapte rechterzijspiegel.
- Landbouwers twijfelen aan optimale werking Wakay-pompen..
- President Santokhi ontvangt biografie Frank Essed..
- Ex-vicepresident Adhin: ‘Openbaar Ministerie wil koste wat …..
- Bidens gratieverleningen: Van preventieve bescherming tot s…..
- Nieuwe natuurbrand bij Los Angeles: duizenden geëvacueerd..
- Merlyn Brank (62) Amsterdam 19-1-2025..
- Guno Marlon Brewster (65) Paramaribo 19-1-2025..
- Rusland blijft erbij: ‘OKB is buiten haar boekje gegaan…..
- Kans op matige tot zware onweersbuien..
- “Drill baby Drill”: wat Suriname gaat voelen van de oliepol…..
- Cubaanse ambassade: “Cuba zal winnen ondanks de imperialist…..
- Kerdijk begrijpt late verontwaardiging over salarissen niet..
- Twee uit twee eersteklassers Condor..
- Column: Bodemloze put?..
- Gerold Sewcharan: De NPS heeft rechtzaak tegen het OKB niet…..
- Waterniveau Van Blommesteinstuwmeer naar historisch laag pe…..
- Somohardjo ontkent puinhoop op Binnenlandse Zaken..
- Gajadien: Vp doet onnodige uitspraken over noodtoestand..
- Onthulling tijdens zedenzaak voorganger C.L.: ‘Vicepresiden…..
- *Voetbal uitslagen van 22 januari 2025**..
- Roy Khemradj overhandigt biografie over Frank Essed aan pre…..