Een groep van vier personen is maandagavond slachtoffer geworden van een gewelddadige beroving op de Kennedyweg in het district Para. De daders gingen er met een aanzienlijke buit vandoor, waaronder geld, sieraden en mobiele telefoons.
Volgens de verklaring van een 39-jarige vrouw uit het district Brokopondo was zij samen met haar zoon (21) en haar neefje (17) op weg van de luchthaven naar Paramaribo. Ze hadden net de 19-jarige vriendin van de zoon opgehaald, die uit Nederland was gearriveerd. Kort na het passeren van de Desi Bouterse Highway haalde hun voertuig twee andere auto’s in. Even later werd hun auto door een grijs voertuig ingehaald en opzettelijk aangereden, waardoor de rechterzijspiegel inklapte.
De bestuurder van het andere voertuig stapte uit en liep naar hun auto. Hij gaf aan dat hij de verzekering zou bellen en keerde terug naar zijn voertuig. Plotseling renden drie gemaskerde mannen, gewapend met een mes en schroevendraaiers, op de slachtoffers af. De inzittenden werden onder bedreiging beroofd van hun persoonlijke eigendommen, waaronder sieraden, telefoons en contant geld.
De 19-jarige vriendin die uit Nederland kwam, werd uit de auto getrokken en met de dood bedreigd als zij haar tas niet zou afstaan. Een van de daders nam haar koffer uit de achterzitting en vluchtte ermee. Volgens haar verklaring had een onbekende man op de luchthaven zich eerder opdringerig gedragen bij het helpen met haar bagage. Ze vermoedt dat de daders specifiek op haar uit waren.
Na de roof stapten de verdachten in hun voertuig en reden met hoge snelheid weg in de richting van Paramaribo. Bij aankomst op het politiebureau verklaarden de slachtoffers geen zichtbare verwondingen te hebben, maar wel nekklachten. Zij werden voor medische controle doorverwezen. Het voertuig van de slachtoffers, een witte Toyota Vitz, had geen zichtbare schade, behalve de ingeklapte rechterzijspiegel.
- Jaarlijks meer dan 20 lepra-gevallen in Suriname..
- Jaarinflatie naar 10.1% in december..
- BESCHOUWING — Investeringskosten Blok 58 stijgen met 47 pro…..
- Surinaamse crisis wordt groter na verkiezing van mei 2025 d…..
- Rozenhout ziet geen reden tot privatisering Grassalco..
- STAAT BRUNSWIJK BOVEN DE WET?..
- Hamas laat vier Israëlische soldaten vrij..
- 100 militairen krijgen decoratie..
- BESCHOUWING — De molenstenen om Santokhi’s nek (2): De chan…..
- Dc Lewis niet verantwoordelijk voor grondaanvragen..
- ‘Bigi Basi’ (35) opgepakt voor bedreiging ex-vriendin en ba…..
- Regering wil via Staatsbesluit gebouwen verkopen..
- Klimaatcrisis is realiteit..
- Man aangehouden na bedreiging ex-vriendin en haar kind..
- STROOMUITVAL DREIGT IN APRIL 2025..
- Tussentijdse evaluatie 3e Decent Work Country Programme uit…..
- Richano Santokhi gaat strijd aan met zijn vader en komt op …..
- De Terugroepwet: Een bedreiging voor politieke vrijheid?..
- Betrouwbaarheid in de politiek: Clifton en Agnes over de ve…..
- Vijf dagen regen verwacht..
- De Surinaamse presidentiële koorts..