Omstreeks 12.05 uur vanmiddag is op de Coesewijnestraat, voor handelszaak Red Apple, een gewelddadige poging tot roofoverval gepleegd. Een vrouwelijke ondernemer, onderweg naar haar appartement boven het winkelpand, werd daarbij beroofd van haar mobiele telefoon, een iPhone. Camerabeelden tonen dat vier gemaskerde criminelen arriveerden in een witgelakte Toyota Vitz van het nieuwste model, zonder kentekenplaat aan de voorzijde.
Het Meldpunt Informatie Anoniem (MIA) heeft naar aanleiding van dit incident de MIA RED – Roofoverval Editie gelanceerd, waarmee burgers worden aangespoord anoniem informatie door te geven over roofovervallen en betrokken verdachten. De mannen zetten de achtervolging in achter een busje en stapten uit toen dit voertuig richting Red Apple afsloeg. Daarbij werden meerdere schoten gelost.
Door kordaat optreden van de bestuurder van het busje kon worden voorkomen dat de overval volledig werd uitgevoerd. De rovers kozen hierop het hazenpad en vluchtten via de Mr. Jagernath Lachmonstraat.
Met de introductie van MIA RED wil het meldpunt burgers aansporen anoniem informatie door te geven over roofovervallen en de betrokken verdachten. Het onderzoek naar de daders en het gebruikte voertuig is in volle gang.
- ‘Kow Gwe’ laat Theaterfestival De Parade lachen, slikken en…..
- President: binnen drie maanden besluit over toekomst SLM..
- Grootschalige schoonmaakactie in centrum Paramaribo.
- Ameera Hashwi schrijft geschiedenis in Wayne County.
- ‘Leerling versus meester’ in basketbalfinale SCVU-Koi Carpe…..
- KAMELEONPOLITIEK ONDERMIJNT VERTROUWEN..
- Param4ryow terug als Yopii..
- Decentralisatie, economische diversificatie en belastinginn….
- 9 bromfietsen en 1 motor in beslag genomen tijdens controle….
- President Simons: ‘Sterke aanwijzingen van corruptie bij so….
- Politie onderschept 28 kilogram vermoedelijke marihuana in ….
- POLITIEK HOORT NIET THUIS IN CRUCIALE FUNCTIES..
- ‘De Javaanse Mannen’-podcast als stem van een gemeenschap d…..
- Books by Jonathan en Haukes maken 1000 kinderen blij met kl…..
- VAN ‘STEM SLIM’ NAAR RIANT OAS-SALARIS..
- Popki Patu: cultureel erfgoed inzetbaar als opvoedingstool..
- Thalia zoekt nieuwe energie: “Theater moet opnieuw zijn ple…..
- STAATSRAAD EN GOEDE VOORNEMENS..
- KPS VOORLICHTING RONDUIT EEN LACHERTJE..
- Xaviera Jessurun: “De maat is nu echt vol”..
- Orkaan Erin bereikt hoogste categorie, zware regenval verwa…..