Een bezoeker van het recreatieoord Carolinakreek is zondagavond het slachtoffer geworden van een gewapende beroving. Drie mannen, gewapend met een houwer, vielen hem aan en maakten sieraden en geld buit. Na hun daad sloegen zij op de vlucht in een zwarte Toyota Vitz in de richting van Paramaribo.
De gewelddadige overval vond plaats nabij het terrein van Carolinakreek aan de Krakkaweg. Volgens ooggetuigen gingen de verdachten doelgericht te werk. Het slachtoffer werd bedreigd met een houwer, waarmee hij een snijwond aan het voorhoofd opliep. De houwer werd later op de plaats delict aangetroffen en door de politie in beslag genomen.
De buit bestond uit een halsketting van geel metaal met een geschat gewicht van 150 gram, SRD 5000 in contanten en een bedrag van US$ 500. Na de beroving verlieten de daders het terrein in een zwartgelakte Toyota Vitz.
Volgens verklaringen van getuigen droeg de bestuurder van het voertuig een wit T-shirt, terwijl de bijrijder in het zwart gekleed was. De politie is inmiddels een onderzoek gestart en werkt aan de opsporing van de drie verdachten.
- Familieruzie eindigt in bloedbad..
- FORMATIEFOUTEN..
- Ook regen en onweer op deze vaderdag..
- Dodelijke aanvallen tussen Israël en Iran, nucleair overleg…..
- President Lula roept op tot sterkere internationale veiligh…..
- Dolores B Valies (78) Paramaribo 11-6-2025..
- Ministers PL nog niet bekend..
- Geopolitieke schok: botsing tussen Israël en Iran zet olieh…..
- Dashboard verkiezingen scoort, minder dan 1% verschil met C…..
- Bigi Boy triomfeert bij Dirty Boxing-debuut en krijgt nieuw…..
- 597Netwerken presenteert: ‘De Vijf VolksVragen’ voor minist…..
- BESCHOUWING — Met de omstreden missives is volgens de reger…..
- Jairzinho Rozenstruik wint overtuigend zijn eerste Dirty Bo…..
- OKB verklaart verkiezingsuitslag mogelijk binnen een week b…..
- DSB faciliteert handel in Staatsolie-obligaties via DCSX en…..
- Pilot’s Final Call: ‘Mayday… Losing Power…..
- Gokken..
- 597Netwerken stelt toets: Vijf vragen vóór je minister word…..
- “Wij zijn Surinamers”: Boeroe-nazaten blikken terug en voor…..
- Nationale herdenking 180 jaar vestiging Boeroes in Saramacc…..
- ROYALTY’S VOOR NIEMAND..