De eerste editie van de Sranan Lobi Dey met als motto “Alles voor Suriname” is een succes geweest. De initiatiefnemers van dit evenement blikken tevreden terug. De activiteit vond op zaterdag 10 mei plaats op het Onafhankelijkheidsplein. De organisatie bedankt eenieder die heeft bijgedragen aan het welslagen van deze dag, die in het teken stond van vaderlandsliefde en nationale eenheid.
ADVERTENTIE
Het uitgebreide programma bood ruimte aan een breed scala aan culturele optredens. Op het podium stonden onder meer Paremuru, Okobua, de Alakondre Dron, Kartika Budaya, het Chinese Culture and Art Center en de Star Liners. Ook leverden diverse politieke partijen hun bijdrage met korte statements.
De muzikale omlijsting werd verzorgd door gerenommeerde artiesten zoals Denise Jannah, Radjinkumar Lakhichand en het Mannenkoor Maranatha, onder leiding van de heer Cairo. DJ’s Cat, Mascot en Timmy zorgden voor een energieke sfeer, en muziekformatie Pruberi vormde de feestelijke afsluiter van de dag.
Een bijzonder aspect van de dag was dat alle artiesten en culturele groepen hun optreden pro deo verzorgden. “Dit onderstreept het gemeenschappelijke doel van de dag: eenheid en liefde voor het land,” aldus de organisatie. “Sranan Lobi Dey is bedoeld om vaderlandse liefde en natievorming te stimuleren en te versterken. Wij zullen ons blijven inzetten voor dit doel”, stellen de initiatiefnemers.
Bezoekers spraken vol lof over de sfeer en het programma, en velen gaven aan nu al uit te kijken naar een volgende editie van Sranan Lobi Dey. De organisatie laat weten het evenement te zullen evalueren om verdere verbeteringen door te voeren.
- Man dringt Poolse universiteit binnen met bijl..
- Jules Albert Wijdenbosch (83) Paramaribo 30-4-2025..
- Jacqueline Elisabeth (74) Amsterdam 4-5-2025..
- Zwarte rook, geen paus gekozen bij eerste stemming in concl…..
- Mathoera: verandering bij defensie zichtbaar..
- Inhoudelijke behandeling Money Laundering-zaak K.C. start 5…..
- Campus Village bij AdeKUS opgeleverd: stap naar toegankelij…..
- Studenten leggen onderwijsproblemen voor aan president..
- Column: Positieve mindset..
- Dorpsbestuur Pokigron legt knelpunten voor aan president..
- Op weg naar 25 mei: Santokhi sluit zichzelf bij voorbaat ui…..
- Santokhi heeft geen moeite met ambities van partijgenoten..
- Zorgcrisis bij Esther Stichting houdt aan..
- Koop of verkoop oproepingskaart is strafbaar..
- Annand Jagesar waarschuwt voor risico’s bij olie-exploitati…..
- Tyrone Spong verliest bij rentree..
- De Paradox van het Denken en de Macht (4)..
- Brunswijk baseert groei ABOP op aantal mensen dat zijn kabi…..
- Veertig participeren in cursus Sportadministratie..
- Stemmen bij volmacht alleen onder strikte voorwaarden mogel…..
- Kwijtschelding schulden van burgers aan SWM in Vredenburg..