Binnenkort vindt de GenWise Conferentie 2025 plaats. Organisator Marvin Polak zegt dat het doel van het evenement is om inzichten over leiderschap en human resources te delen tussen de verschillende generaties die samen op de werkvloer actief zijn. Volgens Polak zijn er duidelijke verschillen in werkwijzen en verwachtingen tussen de generaties.
“De oudere generatie, Babyboomers en Generatie X, zijn gewend aan een hiërarchische structuur, waarbij een leidinggevende instructies geeft en verwacht dat deze zonder discussie worden opgevolgd. Tegenwoordig zien we dat jongere generaties, zoals millennials en Gen Z, meer waarde hechten aan samenwerking, het delen van ideeën en inspraak in hoe het werk wordt uitgevoerd,” legt hij uit.
De GenWise Conferentie wil een brug slaan tussen deze generaties door wederzijds begrip te bevorderen en leiderschap aan te passen aan de diversiteit op de werkvloer. De conferentie is bedoeld voor alle sectoren en geïnteresseerden. Het evenement vindt plaats op 22 juli 2025 in de Torarica Ballroom.
- Somohardjo gaat ervan uit dat Brunswijk regeerakkoord alsno…..
- BESCHOUWING — Het kiezersbedrog van Ronnie Brunswijk..
- Burgers betalen 5 euro aan leges voor spoedaanvraag paspoor…..
- Plein aanvaardt verkiezing na intrekking door Patricia Etne…..
- Epilepsie nog onderbelicht in Suriname..
- De Siddering: Herinnering als Moreel Zintuig..
- Trio moet jachtgeweren onder bedreiging afstaan..
- “Dat is antisemitisch!””Jullie ogen liege…..
- Vier auto inbrekers aangehouden..
- DEZELFDE BRUNSWIJK ALS ALTIJD..
- AWJ tekent overeenkomst met vier veiligheidsbonden..
- Fragiel staakt-het-vuren tussen Iran en Israël kalmeert oli…..
- Tweede Miss Inheemse Suriname-verkiezing in startblokken..
- Dc Wongsodikromo: “Saramacca is klaar voor landbouwvraag va…..
- PL teleurgesteld dat Javaans Nieuwjaar geen nationale vrije…..
- Akkoord over lonen zorgpersoneel in Suriname..
- Suriname-Guyana Kamer van Koophandel maakt historisch debuu…..
- Uitvaart Patricia Etnel vrijdag..
- Breeveld: onder voorbehoud tekenen van regeerakkoord “chant…..
- Samen sterk voor het bos: Tropenbos Suriname investeert in …..
- Akkoord over secundaire voorzieningen voor veiligheidsdiens…..