Binnenkort vindt de GenWise Conferentie 2025 plaats. Organisator Marvin Polak zegt dat het doel van het evenement is om inzichten over leiderschap en human resources te delen tussen de verschillende generaties die samen op de werkvloer actief zijn. Volgens Polak zijn er duidelijke verschillen in werkwijzen en verwachtingen tussen de generaties.
“De oudere generatie, Babyboomers en Generatie X, zijn gewend aan een hiërarchische structuur, waarbij een leidinggevende instructies geeft en verwacht dat deze zonder discussie worden opgevolgd. Tegenwoordig zien we dat jongere generaties, zoals millennials en Gen Z, meer waarde hechten aan samenwerking, het delen van ideeën en inspraak in hoe het werk wordt uitgevoerd,” legt hij uit.
De GenWise Conferentie wil een brug slaan tussen deze generaties door wederzijds begrip te bevorderen en leiderschap aan te passen aan de diversiteit op de werkvloer. De conferentie is bedoeld voor alle sectoren en geïnteresseerden. Het evenement vindt plaats op 22 juli 2025 in de Torarica Ballroom.
- 29 nieuwe tuchtzaken tegen notarissen behandeld..
- Die koers, die koers…..
- Vrouw veroordeeld voor moord op man; lichaam onder bed gevo…..
- Man ingesloten voor diefstal van geelmateriaal..
- Stephanie Ramautar beëdigd als notaris: ‘Ik wil een goede e…..
- De Ware Tijd niet uitgekomen..
- Man licht marktverkopers op met valse 100 US dollar-biljett…..
- PVC-stemhokken en plastieken stemkisten worden hergebruikt …..
- Jagesar: Bijna helft van Suriname’s offshoregebied nu onder…..
- Criminaliteitsbestrijding..
- Open dag boogschietsport bij Witte Lotus goed bezocht..
- Man aangehouden voor valsmunterij..
- Santokhi opent historische summit: US$ 9 miljard aan invest…..
- Noodstroomsysteem actief bij fatale crash Air India Dreamli…..
- President Santokhi opent vijfde SEOGS..
- Pionier heengegaan: ‘Frank Robles geloofde in de mogelijkhe…..
- Vakbonden willen gesprek met Simons..
- Het grote graaien: Missives, miljoenen en misselijkmakende …..
- A20/DOE/PRO: Het belang van democratische processen in Suri…..
- ECD vernietigt wederom vervallen producten in supermarkten..
- CELOS en APA bouwen verder aan agroforestry..