“Ik sta niet alleen als individu, maar als de stem van velen: de stem van moeders, vaders, jongeren, werkers en strijders.” Dit zei Genevievre Jordan (ABOP) gisteren in De Nationale Assemblee (DNA) na haar toelating tot het college.
Voor Jordan is het parlement geen onbekend terrein. Ze heeft enkele jaren in het parlement gediend voordat zij, enkele maanden voor de verkiezingen, in december 2024 werd benoemd tot onderminister van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur.
“Ik sta niet alleen als individu, maar als de stem van velen: de stem van moeders, vaders, jongeren, werkers en strijders,” sprak Jordan krachtig bij haar beëdiging. Haar aanwezigheid in het parlement is volgens haar niet slechts een persoonlijke mijlpaal, maar het resultaat van het vertrouwen van mensen die geloven dat beleid eerlijker, menselijker en effectiever kan.
Voor Jordan is het parlement geen eindstation, maar een werkveld waar het belang van het volk centraal moet blijven staan, ongehinderd door politieke ruis. “Mijn kompas is helder: waarheid, toewijding, eerlijkheid en integriteit.”
Ze benadrukte dat Suriname leiders nodig heeft die niet alleen de naam dragen, maar ook de lasten van het volk tillen. “Hier ben ik om mee te tillen, te dromen en te bouwen aan een beter Suriname.”
Jordan bedankte haar partij ABOP en haar familie voor de onvoorwaardelijke steun, vooral als vrouw in de politiek. Ze sloot af met een hoopvolle wens: “Moge de Almachtige Suriname blijven zegenen.”
- “Verdwenen” landbouw graafmachine na aangifte door LVV teru…..
- President Geerlings-Simons: “Nieuwe minister OW binnenkort …..
- Afschuw over uitspraken Van Dijk-Silos, Korpschef KPS verwe…..
- VSB moedigt deelname aan Guyane Excellence 2025 aan.
- Opmerkelijk – Marcela (47) geeft zo’n $100.000 uit om op Ba…..
- Een goede start, of toch nog steeds wensdenken! ..
- Palestijnse staat voorwaarde..
- Jeugdige voetbaldroom botst door gebrek aan sportfaciliteit…..
- Weetje van de dag – 26 juli 1847: Republiek Liberia onafhan…..
- Verwarde Braziliaanse vrouw verft haar kat met roze meubelv…..
- VN hekelt Guatemala vanwege ‘onmenselijke’ uitzettingen van…..
- Priester in Polen vermoordt dakloze man met bijl en door he…..
- Strafzaak tegen Daniëlle Veira begint 1 augustus..
- Romano Meriba: “We moeten samen zorgen voor veilige opvang …..
- Mouni Roy zingt met Chiranjeevi in speciale ‘Vishwambhara’-…..
- Buurtbewoners verzetten zich tegen goudverwerkingsbedrijf i….
- Drake en Central Cee vallen binnen met nieuwe track na ‘Wir…..
- Tyla stylet haar eigen haar vanwege het budget..
- Beyoncé en Jay-Z sluiten tweede hypotheek af op Bel Air-lan…..
- Triptii Dimri noemt Vicky Kaushal ‘inspirerend’..
- Dagblad Suriname, maandag 28 juli 2025..