Op sociale media circuleert momenteel een geluidsfragment dat wordt toegeschreven aan NDP-voorzitter Jennifer Simons. Uit nader onderzoek blijkt echter dat het fragment niet authentiek is. Het betreft een vervalsing die deel lijkt uit te maken van een bewuste poging tot misleiding van het publiek, meldt de NDP.
ADVERTENTIE
In het digitale tijdperk waarin technologische manipulatie, waaronder deepfake-audio, steeds geavanceerder wordt, is het cruciaal om alert te blijven voor dit soort desinformatie. Zulke praktijken ondermijnen niet alleen het vertrouwen in publieke figuren, maar vormen ook een bedreiging voor het democratisch proces.
Voorlichting en mediageletterdheid zijn daarom belangrijker dan ooit. Burgers worden opgeroepen om kritisch te zijn in het consumeren en delen van informatie, vooral op sociale platforms waar de herkomst van inhoud vaak moeilijk te traceren is.
“Laat u niet misleiden.” Wij roepen eenieder op om kritisch te blijven en geen onbetrouwbare informatie te verspreiden. Laten we gezamenlijk waken over de waarheid en de integriteit van ons democratisch proces, aldus de NDP.
- Stephen Brug houdt uitzwaailoop in Suriname voor zijn 1030 …..
- Donatie aan Huize Emma..
- Herdenking in Hoogvliet: Samen stil staan bij vrijheid en v…..
- Stop stroomuitval Moengo en Albina, investeer in zonne-ener…..
- WAKE UP CALL(CENTER)..
- Het Midden-Oosten in 2025: ranglijsten van economische mach…..
- Re-Play komt met nieuwe theatertour..
- Herinneringen aan Jules Albert Wijdenbosch..
- Jager dodelijk geraakt tijdens jachtpartij in Casipora-gebi…..
- Ghetto Oma Jenny Simons for President, als het aan de NDP-s…..
- DENKFOUTEN OVER DAKLOOSHEID..
- Bee: Parmessar geeft verkeerd beeld van gemaakte afspraken..
- Foto van Trump als paus krijgt kritiek uit Italiaanse en ka…..
- Ronald Snijders werkt aan autobiografie en documentaire..
- Amelien Zorg & Verpleeghuis opent haar deuren in De Boe…..
- Sheinbaum: ‘Nee president Trump, ons grondgebied is o…..
- Hardien: “Beter investeren in kiezerseducatie dan verkiezin…..
- ALS ALLE POLITICI ALLERGISCH ZIJN VOOR CORRUPTIE, WIE IS DA…..
- WIJ VERGETEN NIET, MENEER ADHIN..
- Misiekaba: ‘Chan en Brunswijk, ik wil weten waar het geld i…..
- De industrialisatiepolitiek van SU (2)..