Ondernemers in Suriname hebben momenteel geen werkvergunning nodig, mits zij over een geldige verblijfsvergunning beschikken en geregistreerd zijn bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken (KKF). Dit bevestigde de minister van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken, Steven Mac Andrew, op vragen van de krant. Volgens de minister, is de procedure voor een verblijfsvergunning voor ondernemers, gelijk aan die voor andere vreemdelingen.
Hoewel een werkvergunning niet vereist is voor ondernemers, benadrukt de minister dat zij zich nog steeds aan de geldende voorwaarden moeten houden, waaronder het aanvragen van specifieke vergunningen waar nodig. Ook zegt hij dat personeel in dienst van een buitenlandse ondernemer, wel een reguliere werkvergunning moet aanvragen.
Minister Mac Andrew zei voorts, dat het type bedrijf dat wordt opgericht, een rol speelt bij de registratie. ‘’Ondernemers kunnen zich bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken laten adviseren over de juiste rechtsvorm, zoals een eenmanszaak, naamloze vennootschap of besloten vennootschap’’, aldus de minister.
The post Geen werkvergunning vereist voor ondernemers ..
- SEOB: Suriname boekt vooruitgang, maar vervolgprogramma IMF…..
- Finaal concept Wet Collectieve Rechten komende week naar DN…..
- Reactie op redactioneel artikel dWT ‘Hypocrisie NDP’..
- Bromfietser overlijdt acht dagen na aanrijding met truck..
- STVS personeel heft prikactie op na gesprek met Moensi..
- Wrange vruchten populisme..
- SRD 700.000 en sieraden buitgemaakt bij gewelddadige berovi…..
- Prikactie bij STVS: personeel eist oplossing voor overuren..
- Man aangehouden te Stolkertsijver voor illegaal vuurwapenbe…..
- CBB-directeur belooft de beste kiezerslijsten voor komende …..
- Relatie Suriname-Nederland onder vergrootglas tijdens sympo…..
- Bromfietser overlijdt door letsels aanrijding..
- KPS politiekapel vervolgd project muzieklessen verzorgen aa…..
- Drugsverdachte in de kraag gevat..
- Termijnen medisch tuchtcollege en money laundering commissi…..
- Ambtenaren bij de STVS roeren zich..
- Dieven breken in woning Osmiumstraat in en maken kluis buit..
- Meer Keniaanse politie arriveert in Haïti voor veiligheidsm…..
- Bromfietser overleden aan gevolgen aanrijding..
- AWJ-minister in regeringsvergadering: ‘Armoedegrens toont d…..
- Armoedegrens vastgesteld op SRD 7337..