Boothouders die de oversteek verzorgen tussen Johan en Margaretha en Mariënburg in het district Commewijne mogen hun tarieven niet verhogen en blijven vastzitten aan het huidige bedrag van SRD 13 per persoon. Ondanks herhaalde verzoeken en onderhandelingen met het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) blijft een tariefsaanpassing uit, zegt Albert Hagemeijer, ondervoorzitter van de Vereniging van Boothouders in het District Commewijne (VBDC).
Hagemeijer geeft aan dat er gesprekken zijn gevoerd met TCT, maar zonder resultaat. “We hebben ook een calculatie ingediend voor een nieuw tarief, maar krijgen geen reactie. Er wordt telkens beloofd dat we teruggebeld worden, maar dat gebeurt niet,” aldus de ondervoorzitter.
De boothouders voelen zich benadeeld, vooral omdat de boten van het Nationaal Vervoer Bedrijf (NVB) inmiddels SRD 30 per persoon vragen. “Het tarief van SRD 13 per persoon is achterhaald. Een liter brandstof kost nu meer dan SRD 40, terwijl wij nog steeds voor SRD 13 per rit moeten werken. Dat is simpelweg niet eerlijk,” stelt Hagemeijer.
Volgens hem is het noodzakelijk dat er een akkoord komt tussen de boothouders en de overheid, zodat een eerlijke prijs kan worden gehanteerd. “We zijn bereid te onderhandelen, maar er moet wel een uitkomst komen,” voegt hij toe. Voorlopig blijven de tarieven echter ongewijzigd, wat betekent dat de boothouders financieel steeds verder onder druk komen te staan.
- Simons: Wie op NDP en haar kandidaten scheldt heeft niets t…..
- NPS vult kandidatenlijst aan met Overloon en van Varsseveld..
- BEP gaat met opgeven hoofd de verkiezingen in..
- Straatnaam en concert voor componiste Majoie Hajary..
- Ir. Cyrill Bisoendat Ramkisor Msc...
- Foute kandidaten..
- NDP heeft kandidatenlijst alsnog kunnen indienen..
- Piet Wortel moet drie jaar de cel in..
- Duurzame zeedijk beschermt Weg naar Zee tegen overstrominge…..
- Voorleesdagen: meer dan lezen alleen..
- In hoger beroep: NOP mag niet meedoen aan de verkiezingen..
- Del Castilho: Wij doen niet mee aan de show van kandidatenl…..
- Piet Wortel veroordeeld tot drie jaar celstraf..
- Santokhi: ‘un ne kon baka, we tan’..
- ‘Laat is laat’ voor Nationaal Ontwikkelingsplatform..
- Toerisme in de lift..
- Indienen kandidatenlijsten: Politie gooit deur dicht voor N…..
- VHP-voorzitter Santokhi: Wij spelen een finale wedstrijd..
- De politie treedt op tegen onverantwoorde verkeersdeelnemer..
- Man die goederen via luchtgat probeerde te smokkelen op het…..
- Indienen kandidatenlijsten: Stukken DUS niet compleet..