Boothouders die de oversteek verzorgen tussen Johan en Margaretha en Mariënburg in het district Commewijne mogen hun tarieven niet verhogen en blijven vastzitten aan het huidige bedrag van SRD 13 per persoon. Ondanks herhaalde verzoeken en onderhandelingen met het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) blijft een tariefsaanpassing uit, zegt Albert Hagemeijer, ondervoorzitter van de Vereniging van Boothouders in het District Commewijne (VBDC).
Hagemeijer geeft aan dat er gesprekken zijn gevoerd met TCT, maar zonder resultaat. “We hebben ook een calculatie ingediend voor een nieuw tarief, maar krijgen geen reactie. Er wordt telkens beloofd dat we teruggebeld worden, maar dat gebeurt niet,” aldus de ondervoorzitter.
De boothouders voelen zich benadeeld, vooral omdat de boten van het Nationaal Vervoer Bedrijf (NVB) inmiddels SRD 30 per persoon vragen. “Het tarief van SRD 13 per persoon is achterhaald. Een liter brandstof kost nu meer dan SRD 40, terwijl wij nog steeds voor SRD 13 per rit moeten werken. Dat is simpelweg niet eerlijk,” stelt Hagemeijer.
Volgens hem is het noodzakelijk dat er een akkoord komt tussen de boothouders en de overheid, zodat een eerlijke prijs kan worden gehanteerd. “We zijn bereid te onderhandelen, maar er moet wel een uitkomst komen,” voegt hij toe. Voorlopig blijven de tarieven echter ongewijzigd, wat betekent dat de boothouders financieel steeds verder onder druk komen te staan.
- OPLOPENDE SPANNINGEN TUSSEN GUYANA EN VENEZUELA..
- Nieuwe notaris Baldew: ‘Ik heb eindelijk mijn mijlpaal bere…..
- President Santokhi brengt historisch bezoek Betheljada..
- Trump trekt legale status in voor 530.000 immigranten in de…..
- Ines Pané en Dinotha Vorswijk hoog op ABOP lijst..
- Abop presenteert met veel bombari DNA-kandidatenlijst..
- ABOP presenteert kandidatenlijst: Brunswijk opnieuw lijsttr…..
- SURINAME KAN EEN VOORBEELD NEMEN AAN GUYANA..
- VERKIEZINGSVEILIGHEID GEGARANDEERD, MAAR WAT DAARNA?..
- Luxe zonder verantwoordelijkheid: Tijd voor Nieuwe Politiek…..
- Jongeren..
- EAG International Airport is nu onderdeel van het internati…..
- President Santokhi bezoekt Betheljada op Internationale Dag…..
- “Deze mensen (Hof van Justitie) verdienen een standbeeld…..
- Dienstwapen uit woning politieman gestolen..
- Dienstwapen gestolen uit woning politieambtenaar..
- STAATSSCHULD EN DE ACHTERUITKIJKSPIEGEL..
- AMOKSI KENT ZIJN TAKEN NIET..
- Paus Franciscus verlaat ziekenhuis na vijf weken..
- Diefstal middels braak bij woning politieambtenaar..
- Ook derde inzittende eenzijdige aanrijding Kennedyweg overl…..