Shaquille Stein moet toch nog wachten op zijn eerste wedstrijd voor de nationale mannenvoetbalselectie van Suriname. De aanvaller van de Jamaicaanse landskampioen Cavalier FC zit wel in de voorselectie, maar haalde de eindselectie van Natio voor het tweeluik tegen Martinique op weg naar de Concacaf Gold Cup-kwalificatie niet.
Suriname speelt op 21 maart (thuis) en 25 maart (uit) tegen het eiland. Op het spel staat een ticket voor deelname aan het eindtoernooi van de Gold Cup van 14 juni tot en met 6 juli in de Verenigde Staten van Amerika.
Grotendeels onbekend bij het grotere publiek, speelde Stein, die in Suriname voor onder andere Robinhood, Leo Victor en Inter Wanica uitkwam, zich vorig jaar in de kijker met zijn verrichtingen bij Cavalier FC. Hij hielp de club aan onder andere de Concacaf Caribbean Cup, waarvan hij topscorer werd met acht doelpunten.
De aanvaller dwong daarmee een oproep voor de voorselectie af, maar haalt de eindselectie nu dus toch niet. Zijn Cavalier FC-teamgenoot Jamilhio Rigters is er wel bij. De aanvaller, die onlangs bij Robinhood vertrok om zijn carrière in Jamaica voort te zetten, speelde donderdagavond nog samen met Stein tegen Inter Miami in de achtste finale van de Concacaf Champions Cup. Stein scoorde, maar zijn doelpunt werd vanwege flinterdun hinderlijk buitenspel afgekeurd. Inter Miami, dat zonder sterspeler Lionel Messi aantrad, won alsnog met 2-0.
Een opvallende afwezige is Immanuel Pherai. De controleur op het middenveld van Natio zat wel in de voorselectie, maar haalde de eindselectie niet. De middenvelder, die op het tweede niveau van Duitsland uitkomt voor Hamburg, is herstellende van een spierblessure.
Doel: Jonathan Fonkel (SV Robinhood), Warner Hahn (Hammerby IF) en Etienne Vaessen (FC Groningen).
Defensie: Navajo Bakboord (Waterford FC), Silvinho Esajas (FC Volendam), Ridgeciano Haps (Venezia FC), Dion Malone (Karmiotissa), Shaquille Pinas (Hammerby IF), Djevencio van der Kust (Beerschot), Liam van Gelderen (RKC Waalwijk).
Middenveld: Renske Adipi (SV Robinhood), Denzel Jubitana (Atromitos FC), Dhoraso Klas (FC Iberia 1999), Kenneth Paal (Queens Park Rangers), Jayden Turfkruier (SC Telstar) en Roscello Vlijter (Riteriai).
Aanval: Ssurinameo Becker (Real Sociedad), Jeredy Hilterman (SC Cambuur), Gyrano Kerk (Antwerp), Richonell Margaret (RKC Waalwijk), Jaden Montnor (Aris Limasol), Jamilhio Rigters (Cavalier FC) en Gleofilo Vlijter (OFK Beograd).
- Olieprijzen dalen door tarieven en OPEC-besluit..
- Invoerrechten op auto’s tijdelijk opgeschort na klach…..
- Dolly Partons echtgenoot Carl Dean overleden op 82-jarige l…..
- Rijswijkse moorden: Een Vergeten Hoofdstuk uit de geschiede…..
- Sociale uitkeringen in 5 jaar tijd gestegen van SRD 500 mil…..
- Anunja ‘Mi Wini’ Litanie wil stem zijn van vrouw die te mak…..
- Russische “absorptie” van Oekraïners: een oorlo…..
- VLS-leider Vishnudatt: “De nieuwe politiek geeft anderen de…..
- Padiecrisis in Guyana en invloed hiervan op Nickeriaanse bo…..
- Bruggenbouwers in 2025: Surinaamse jongeren gaan voor een n…..
- US$ 60 miljoen aan projecten Volksgezondheid in uitvoering..
- Busje vliegt in brand in Nickerie..
- Broers gearresteerd voor verschillende strafbare feiten..
- Nog té weinig ordehandhavers voor de verkiezingen; sollicit…..
- Verkiezingsthema’s en herkenning politieke partijen op weg …..
- Biza en dc’s zetten laatste stappen richting eerlijke verki…..
- VSB tikt cruciale vraagstukken aan tijdens paneldiscussies..
- Voorbereidingen verkiezingen in volle gang..
- Krijgsraad versterkt met twee nieuwe leden..
- Indiase missie: Willen zaken doen met Suriname..
- Su Aid zamelt haast SRD 5 miljoen in voor Nationale Bloedba…..