Tekst en beeld
PARAMARIBO — De openbare vergadering van De Nationale Assemblee (DNA) waarbij acht nieuwe leden zouden worden toegelaten tot het parlement is zojuist afgeblazen vanwege gebrek aan quorum. Nadat griffier Ruth de Windt de namen van de 25 aanwezige leden had voorgelezen, besloot voorzitter Ashwin Adhin iets na drie uur ’s middags de vergadering te sluiten. Hij heeft een nieuwe vergadering uitgeschreven voor maandag. “Mijn excuses aan de familie en aan de samenleving”, zei Adhin tot besluit.
Vrijdag werd bijkans twee uur gewacht op Abop-parlementariër Edgar Sampie. Echter, die was onbereikbaar. Asiskumar Gajadien (VHP) was wel aanwezig, maar hij tekende de presentielijst niet, waardoor er geen quorum was en de vergadering dus niet kon aanvangen. Ook geen van de andere zestien VHP-parlementariërs tekende vrijdag de presentie.
“Mijn excuses aan de familie en aan de samenleving”DNA-voorzitter Ashwin Adhin
De nieuwe leden die vrijdag zouden worden toegelaten zijn Ingrid Bink, Claudie Sabajo en Mohamed Salarbaks (NDP), Dorothy Hoever en Jeffrey Lau (NPS), Stanley Betterson en Genevievre Jordan (Abop) en Xiaobao Zheng (Pertjajah Luhur). Ze moeten de plekken invullen van Jennifer Geerlings-Simons, Melvin Bouva en André Misiekaba (NDP), Gregory Rusland en Diana Pokie (NPS), Marinus Bee en David Abiamofo (Abop) en Uraiqit Ramsaran (Pertjajah Luhur), die hun lidmaatschap van het parlement beëindigden, nadat ze toetraden tot de regering.
- Automobilist zonder rijbewijs negeert stopteken, rijdt op p….
- Ministers bezoeken gezinnen in nood: integrale hulp in voor…..
- Brandweer intensiveert maatregelen voor droge tijd..
- Tsang maakt schoonschip op OWRO met voertuigenbeleid..
- Het NARCOMILITARISME EN DE GEVOLGEN..
- Eerste Festival de Guianas in Nickerie: ‘Een samensmelting …..
- Illegale landingsbaan in Goliath-gebied vernietigd..
- Brandweer treft extra maatregelen richting droge tijd..
- UNESCO prijst Suriname voor beheer Jodensavanne, maar dring…..
- Brandweer verhoogt paraatheid: extra maatregelen in droge t….
- Eerste vrouwelijke Javanistische voorganger in Suriname ing…..
- Moeder betrapt 14-jarige zoon naakt in kamer met 5-jarige d…..
- Hellings wacht besluit Arbeidsinspectie inzake zijn ontslag…..
- Reyme: ‘Deskundigheid is in principe niet goedkoop’..
- Huur tegen dr- en rr-leden Paramaribo en Sipaliwini: ‘Plaat…..
- Tjon-A-Fat blijft voorzitter Olympisch Comité..
- Illegale landingsbaan Goliath-gebied vernietigd.
- NPS-fractie bepaalt binnenkort welke sociale projecten uitg…..
- Politiebond vraagt om nieuwe uniformen en betere werkomstan…..
- ‘Droge periode vraagt om verhoogde paraatheid’..
- Opnieuw illegale landingsbaan Goliath-gebied onklaar gemaak…..