De beëdiging van Kelvin Koniki tot lid van De Nationale Assemblée (DNA) is vandaag niet doorgegaan vanwege het ontbreken van quorum. Slechts 14 van de 51 assembleeleden waren aanwezig in de vergaderzaal, waardoor de vergadering niet kon worden geopend.
ADVERTENTIE
Koniki zou formeel worden toegelaten als opvolger van wijlen Edward Belfort, die vorige maand overleed. Assembleevoorzitter Marinus Bee sprak zijn spijt uit richting Koniki en diens familie, die reeds aanwezig waren in de zaal in afwachting van de plechtigheid. “Het is teleurstellend dat we vandaag niet tot behandeling zijn kunnen overgaan,” aldus Bee.
De vergadering was aanvankelijk uitgeroepen voor 13.00 uur. Ook een tweede geplande vergadering, waarin de regering antwoorden zou moeten geven op actuele vraagstukken, ging uiteindelijk niet door. Volgens Bee was er ook daarvoor geen enkele belangstelling vanuit De Nationale Assemblee.
“Ik ben niet van plan om uren hier te zitten wachten op mensen, want tot nu toe heeft nog niemand getekend,” zei hij zichtbaar geïrriteerd. Onder meer de recente rechterlijke uitspraken die diverse overheidsprojecten hebben stilgelegd stonden op de agenda.
Een nieuwe datum voor de beëdiging is nog niet vastgesteld.
- Bond bij Security Alliance luidt noodklok over ontslagaanvr…..
- Schoolvervoer per direct stilgelegd vanwege achterstallige …..
- Boekenkast deels afgebrand; vermoedelijk brandstichting..
- Optsu vraagt optreden tegen dragen militaire kleding door n…..
- Carney bot tegen Trump: ‘Canada is niet te koop’…..
- Santokhi: ‘wordt boos op de mensen die je in deze sh*t gepl…..
- Onafhankelijk Kiesbureau bezorgd over negatieve online camp…..
- Adhin doet boekje open: “Santokhi dacht dat het een eenvoud…..
- Man neergeschoten bij gewapende woningoverval..
- Kelvin Koniki wordt morgen geïnstalleerd als parlementatiër…..
- OKB slaat alarm over negatieve online campagnes en digitale…..
- LVV en Naktuinbouw organiseren workshop ‘Kwekersrecht in Su…..
- Kantoor Carvision aan Nieuw Weergevondenweg afgebrand..
- Politieke kleuren maken nog geen dader..
- Waterpeil in Afobaka stuwmeer stijgt licht na recente regen…..
- Victorie verslaat Sudhar, Olaria wint 6 op een rij..
- OKB roept op tot fatsoenlijke campagnevoering..
- OBBS legt schoolvervoer stil per 7 mei wegens uitblijven be…..
- Minder Franse bezoekers..
- Schoolvervoer per direct stilgelegd..
- Studententoelage verhoogd naar SRD 1000 per maand..