Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie, zegt dat de renovatie van politiebureaus door financiële beperkingen voorlopig niet kan worden uitgevoerd. Dit ondanks dat er een plan is opgesteld in samenwerking met het ministerie van Openbare Werken (OW). De minister maakte dit bekend voorafgaand aan de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM).
Renovaties zijn van belang om de werkomstandigheden van politieagenten te verbeteren en zo bij te dragen aan een efficiëntere uitvoering van hun taken. Echter, zonder voldoende financiële middelen is het moeilijk om deze plannen te realiseren.
De overheid moet een balans vinden tussen noodzakelijke investeringen en het beschikbare budget, wat in tijden van economische uitdagingen een lastige opgave blijft. Ondanks het uitblijven van renovaties, worden er stappen gezet om de motorsurveillancedienst en verkeerscontroles te verbeteren.
De bikersunit is voorzien van nieuwe kleding en Persoonlijke Standaard Uitrusting (PSU), wat hen beter in staat stelt hun taken uit te voeren. Het versterken van deze eenheid draagt bij aan snellere en efficiëntere verkeershandhaving.
Daarnaast wordt er gewerkt aan een gerichte aanpak van de verkeerssituatie in verschillende ressorten. Politieagenten worden strategisch ingezet op belangrijke rotondes en drukke kruispunten om de verkeersstroom te reguleren.
Op de Indira Gandhiweg worden strengere controles uitgevoerd op bussen die misbruik maken van voet- en bromfietspaden. Hogere boetes en intrekking van rijbewijzen moeten bijdragen aan een betere naleving van de verkeersregels.
Ook de invoering van het bromfietscertificaat is een stap naar meer verkeersveiligheid. De minister gaf verder aan dat hij de criminaliteitscijfers van de afgelopen twee weken niet heeft bekeken, maar bevestigde dat er sprake is van een daling. Daarnaast heeft het korps gisteren vijftien voertuigen ontvangen van het ministerie van OW ter ondersteuning van de politietaken.
- NPS organiseert nationale discussie over nieuwe Grondwet..
- CHS traint politieke organisaties in gebruik digitaal platf…..
- Het sssslangenjaar..
- Gajadien: Drie ministers de laan uitsturen..
- Succesvolle tweede Internationale Business Conference..
- Robinhood haalt uit tegen Flora..
- ‘Bigi Boi’uit UFC gezet..
- Valse streek door de Viagra-politiek: fufuru man registrati…..
- Technici politieke partijen getraind in gebruik digitaal pl…..
- Zorgbonden stellen regering ultimatum..
- ‘Boeke’ van Aptijt in nieuwe track rapper Kans te horen..
- Chanok Poeketie brengt ‘Hembé Köndé’ uit: een lied over lie…..
- Bronto: “PL zal OW opeisen”..
- Vijf jaar Sweetie Coffee: ‘Wij hebben speciale blend met Su…..
- Staatsolie werkt niet mee aan gedenkboek en documentaire ov…..
- Ramdin wordt vandaag gekandideerd voor functie van OAS-secr…..
- Criminelen gaan ervandoor met auto taxichauffeur..
- Clarificatie over personeelsbetalingen Huize Ashiana en bra…..
- BEVOLKINGSBELEID OF BELEIDLOOS BEVOLKEN?..
- VREES ONDER MIGRANTEN..
- President blokkeerde salarissen personeel Huize Ashiana nie…..